Skocz do zawartości

Telefon Komórkowy?


qnnq

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

1) jade pierwszy raz i chciała bym sie dowiedziec ja ktam jest z telefonem komórkowym? ten ktory mam teraz (7210) będzie mi odbieral w stanach?

2) Jak wy to zorganizowaliscie? bo przeciesz plusa to sie tam nie opłaca miec? kupowaliscie sobie karty tam? z ich jakiegos operatora?

3) I jeszcze jedno przed wyjazdem trzeba zrobic cv jaki mam numer tam wpisac jak niejestem pewna czy będe miala ten numer ktory mam teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dlaczego nikt tego za niego nie sprawdzi? Ja sprawdziłem :D

Owszem, Nokia 7210 będzie działać w USA. Jest to telefon trój zakresowy. Co do T-Mobile, to można wysyłać do Polski i płaci się tyle samo, co za SMS do USA. Ta sama stawka jest wszędzie. Ja mam T-Mobile To Go Service (prepaid) i płace 10 centów za SMS.

Kupiłem go z Nokią 6030 za $40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon musi byc trojzakresowy, sprawdz opis Twojego modelu na stronie Nokii.

Pamietaj, ze w USA kasa z karty sciągana jest takze wtedy, kiedy ktos DO Ciebie dzwoni!!! Wiec jezeli kupisz karte prepaid, to jezeli masz za malo albo nic na koncie, mozesz jedynie odczytywac smsy i odsluchiwac poczte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon musi byc trojzakresowy, sprawdz opis Twojego modelu na stronie Nokii.

Pamietaj, ze w USA kasa z karty sciągana jest takze wtedy, kiedy ktos DO Ciebie dzwoni!!! Wiec jezeli kupisz karte prepaid, to jezeli masz za malo albo nic na koncie, mozesz jedynie odczytywac smsy i odsluchiwac poczte.

ale chyba tylko w prepaidzie z Polski (w roamingu) - czy w ogóle? jeśli w ogóle to chyba sobie daruję kupno karty - bo jeszcze miałbym dopłacać do interesu za możliwość kontaktu ze mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że to jest kwestia roamingu: czy za odebrane wiadomości też się płaci (jak wszyscy w stanach) - bo za rozmowy to normalne w roamingu - płąci się od miejsca odebrania rozmowy do granicy kraju (niestety - Polski, nie granicy USA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...