Skocz do zawartości

Telefon Komórkowy?


qnnq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

moim zdaniem - cingular - prepaid - 50$ za mies z góry - a możesz sobie zużyć na sms i tak dalej.od 21-9 rano -free połączenia na okolice (stan) - czasem nawet całe stany.A conajważniejsze na karty prepaid ...i 24h do polski za 10 $ z koma...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem - cingular - prepaid - 50$ za mies z góry - a możesz sobie zużyć na sms i tak dalej.od 21-9 rano -free połączenia na okolice (stan) - czasem nawet całe stany.A conajważniejsze na karty prepaid ...i 24h do polski za 10 $ z koma...:)

10$ za minute? eee mozesz jasniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w Stanach działają 2 sieci GSM ( T Mobile i Cingular) czyli te z kartami SIM... Pozostałe to sieci CDMA, które często są tańsze i mają lepszy zasięg, ale co zrobić z telefonem po wyjeździe ?? Oczywiście zdecydowanie najkorzystniej wychodzi wziąść jakiś plan z umową, ale Was to raczej nie dotyczy, więc zostaje przepłacanie w prepaidach, które i tak w porównaniu z Polską z relatywnie tanie... Wspomnianą wyżej Nokie 6030 ( model GSM 850 & 1900 ) można już kupić w Wal Marcie za 30 $ i 10 $ na karcie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A jak to jest z Skype? Sprawdzałem i połączenia na komórkę w USA kosztują tyle samo co na stacjonarne, czyli grosze... To co- powiedzmy że ktoś z Polski zadzwoni do mnie ze Skype'a i ja też będę musiał za to bulić??? Bez kitu dziwne to wszystko :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...