Skocz do zawartości

Loty bezpośrednie na Newark - informacje.


Kati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

gdzie moge otrzymać wiarygodne informacje w jakie dni tygodnia na przełomie kwietni i maja lata LOT na Newark.

W każdym miejscu otrzymuje inne informacje.

Co innego mówia mi na infolinii LOTu co innego jest na stronie a co innego mówią np w e-sky.

Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś przejść się do biura LOT-u, agencji co jest przedstawicielem lotu i sprzedaje ich bilety? Jeśli pamięć mnie nie myli, to w Mariocie w Wawie mają na parterze swoje biuro...siedzi tam mnóstwo operatorów telefonicznych...na bank z jakimś konsultantem(-tką :)) będziesz mógł porozmawiać w cztery oczy. Swoją drogą luksusem aż bije od nich... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wierzył najbardziej stronie internetowej LOTu, bo konsultant zawsze może się pomylić, a na stronie błąd szybko powinien być wykryty, ale z drugiej strony to jeżeli mają taki bałagan, to może pomyśl o innym przewoźniku. jak wiadomo LOT to "Lots Of Troubles" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady.

Byłam w biurze LOTU i juz wszystko wiem.

W kwietniu kończy sie rozkład zimowy a w maju zaczyna letni.

Niestety nie wszyscy o tym wiedzą... :shock:

Gdyby ktoś chciał wiedzieć - do końca kwietnia LOT lata na Newark w środy , piatki i niedziele.

A w maju we wtorki, czwartki, piatki i soboty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...