Skocz do zawartości

List referencyjny od pracodawcy przy skilled worker???


mysza_myszynska

Rekomendowane odpowiedzi

wyczytałam na jednym z wątków na tym forum, że ktoś wśród dokumentów składał list referencyjny od pracodawcy... Czy coś takiego jest wymagane za każdym razem w ramach kategorii skilled worker? nie chciałabym ujawniać pracodawcy swoich planów wyjazdowych. pozdrawiam.[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...widzisz....ja nie jestem pewien jak teraz jest...Ale trzeba było zakres swoich zadań przyporządkować do numeru NOC (National Occupations Classification czy cuś...) i jakoś je opisać....To Twoja pierwsza praca? Nikt w Twoim miejscu pracy Ci takiego czegoś nie wyda? Jak nie pierwsza - popróbuj z poprzednimi miejscami pracy....Świadectwa pracy zaświadczą o okresie....A obowiązki swoje znasz jakie były....Może warto się tam wybrać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hejka,

temat już troszkę stary,ale powiem jak my to załatwiliśmy...

pracujemy razem w jednej firmie i tez obawialiśmy sie ze bedzie jakiś problem,

powiedzieliśmy ze prawdopodobnie na wakacje pojedziemy na kolonie zagraniczna na dwa tygodnie jako opiekunowie do dzieci i potrzebujemy referencji-miało sie to odbyć w ramach przysługującego urlopu :lol:

z racji tego ze zarobki w tej firmie raczej nie naleza do najchojniejszych bez mrugniecia okiem wypisała nam stosowne referencje

a w wakacje....

-No cóż,przepraszamy Pani Dyrektor ale niestety,spóźniliśmy sie z dokumentami i wzięli inne osoby :):):)

U Ciebie sytuacja jest na pewno inna,ale rusz wyobraźnią-zawsze coś można wymyślić :)

pozdrawiam wszystkich startujących na Piękna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...