Skocz do zawartości

Co te dziady zrobily z dolarem ?!


sawek84

Rekomendowane odpowiedzi

Tego sie wlasnie balem przed wyborami - Amerykanom dobrze sie zyje, wiec zaglosowali znow na Busha. Szkoda, ze nie zainteresowali sie ogromem dlugu narodowego....

Jak by mi ktos 1.5 roku temu powiedzial, ze dolar bedzie ponizej 3 zl to bym go chyba smiechem zabil... a teraz? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie wlasnie balem przed wyborami - Amerykanom dobrze sie zyje, wiec zaglosowali znow na Busha. Szkoda, ze nie zainteresowali sie ogromem dlugu narodowego....

Jak by mi ktos 1.5 roku temu powiedzial, ze dolar bedzie ponizej 3 zl to bym go chyba smiechem zabil... a teraz? :evil:

Dolar ma szanse spasc do poziomu nawet 2,5 PLN... Moze po drodze beda jakies drobne korekty, ale niewielkie. Ja widze szanse tylko w momencie jakiejs katastrofy w Polsce (wypluwam to slowo) lub odejscia Balcerowicza (o co sie modle :wink: ).

Mi zalezy bardzo, aby dolar poszedl zdecydowanie w gore, bo trzymam korony norweskie i krew mnie zalewa, gdy obserwuje ich kurs. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie przera?ają te? prognozy ekonomistów, tak jak Chomik mówi, dolar moze spaśa nawet do 2.3, by3 o tym tekst w Wyborczej ... ciezka sprawa, ja podczas swojego pobytu w USA przelicza3am zawsze w stosunku 1$=4zl:)) a tu taka niespodzianka ... , czy uwa?acie, ze istnieje nadzieja, ?e oko3o wiosny-lata 2005 wzrośnie amerykanska waluta? Czesto w tym okresie wartośa dolara sz3a w góre (pytam mimo wszelkich prognoz ekonomistw) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych sprawach chyba jedynym rozwiazaniem jest udanie sie do wrozki, ale akurat najwiecej analitykow twierdzi, ze lekka korekta kursu odbedzie sie na poczatku roku, natomiast potem nastapi dalsze umacnianie sie zlotowki kosztem dolara. Co mogloby to zmienic i wzmocnic USD przed wakacjami? Moze trend, ktory mial miejsce zawsze przed wakacjami (waluty ida w gore), moze odejscie Balcerowicza i Jego swity, moze przyspieszone wybory i zamieszanie w zwiazku z tym wydarzeniem? Chcialbym... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych sprawach chyba jedynym rozwiazaniem jest udanie sie do wrozki, ale akurat najwiecej analitykow twierdzi, ze lekka korekta kursu odbedzie sie na poczatku roku, natomiast potem nastapi dalsze umacnianie sie zlotowki kosztem dolara. Co mogloby to zmienic i wzmocnic USD przed wakacjami? Moze trend, ktory mial miejsce zawsze przed wakacjami (waluty ida w gore), moze odejscie Balcerowicza i Jego swity, moze przyspieszone wybory i zamieszanie w zwiazku z tym wydarzeniem? Chcialbym... :?

no tak kazda wro?ka pewnie powie co innego :(

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewny ze dolar bedzie rós3, interesuje sie dolarem bo mam spora kwote w tej walucie, mo?e dolar nie siegnie juz 4 z3 ale myśle ze 3,50 z3 to jak najbardziej realna sytuacja, kiedy ? przed okolo II polowa 2007.Amerykanski rząd kosztem swojego spo3eczenstwa walczy z gospodarką UE, i co jak co jest to skuteczna walka. Niezapomnijcie, ?e takie kare jak Japonia wcią? prawie ka?de rozliczenia prowadzą w walucie $, w sumie nikomu na reke nie jest s3aby dolar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...