Skocz do zawartości

Co te dziady zrobily z dolarem ?!


sawek84

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem pewny ze dolar bedzie rós3, interesuje sie dolarem bo mam spora kwote w tej walucie, mo?e dolar nie siegnie juz 4 z3 ale myśle ze 3,50 z3 to jak najbardziej realna sytuacja, kiedy ? przed okolo II polowa 2007.Amerykanski rząd kosztem swojego spo3eczenstwa walczy z gospodarką UE, i co jak co jest to skuteczna walka. Niezapomnijcie, ?e takie kare jak Japonia wcią? prawie ka?de rozliczenia prowadzą w walucie $, w sumie nikomu na reke nie jest s3aby dolar.

Musisz miec naprawde sporo tej waluty, jesli masz zamiar czekac 2 lata... :smt028

Ja z kolei mam bardzo duzo koron norweskich i one tez drastycznie spadly wraz z dolarem (pazerny dwa razy traci... :smt021 ), ale wciaz mam nadzieje na lekki wzrost! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska waluta jest przeceniona musi kiedys spasc... wkoncu eksport juz nie bedzie sie oplacal...  

F

hm.. niektorzy mowili przez ostatnie 2-2,5 roku ze polska waluta jest niedocenionia i predzej czy pozniej nastapi korekta kursow... no i zauwaz ze zlotowka wzmocnila sie nietylko wobec dolara ale i wobec euro....

przeciez 1,5 roku temu euro kosztowalo prawie 5 zl a dzis troche ponad 4 zl.

moze dolar sie jeszcze wzmocni ale dopoki USA pozyczaja kazdego dnia kilka milardow dolarow, dopoty dolar nie bedzie kosztowal 4 zl, ani nawet 3,50

smutne, ale chyba prawdziwe :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszym posunieciem by3oby teraz sprzedawaa dolary, trzeba czekaa, ale warto pamietaa, ?e $ w USA to $, i zawsze mo?na zabrac dolary i tam mieszkaa.

albo nakupia dolarów i w Rosji wydaa :(

generalnie proponuje wpisywaa pomys3y, co mo?na zrobia z dolarami :wink:

mo?e na euro zamienia? zdaje sie, ?e ostatnio dolar sie lekko umocni3 w stosunku do euro...

pozdr

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pare dni temu sprzedalem dolary po kursie 2.96 :evil:

zamierzam odczekac ok. 3 miesiecy a potem odkupic te dolary, kiedy kurs spadnie do ok. 2,6. Przynajmniej troche mniej stratny bede... chociaz dzisiejszy kurs dolara (+2%) troche mnie zaniepokoil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocna zlotowka to podpucha.to nie inwestorzy a spekulanci, nie kupuja zlotego a kupuja polskie obligacje. Polskich obligacji nie kupuja po to aby wzmocnic bankruta a dlatego , ze bankrut

jak to bankrut zadluza sie na coraz coraz wyzszy procent.

I to jest nasz "sukces" w Unii, ze zadluzamy sie najszybciej z

calej Unii, ktora tez sie zadluza jak nigdy dotad i stad wzrost wartosci

Euro ......, spokojnie, jeszcze bedzie dolar=euro=4zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...