Skocz do zawartości

Najlepsza praca


Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze juz pierwsze osoby dostaly swoje oferty pracy i jak dotad nie widze zadnych rewelacji. I w zwiazku z tym zakladam ten temat aby ktos kto dostal super [beeep]ista oferte pracy w ktorej mozna zarobic 10 000$ na czysto "bez problemu" jak twierdzi wiele forumowiczow - (ktorzy dla mnie sa klamcami i naciagczami) sie tutaj wpisal podajac jaka to praca/stawka/liczba godzin/wydatki na mieszkanie i oczywiscie z jakiego biura jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak mnie po tej wypowiedzi ocenzurujecie albo tez ocenzurujecie to forum to przysiegam ze juz sie tutaj nie pojawie - a te wszystkie rzeczy pisze po to zeby uchronic ludzi niemajacych pojecia o programie "work and travel" przed [beeep]mi ktorzy wciskaja im sciemy o kokosach itp.

Robta co chceta.

PS. Juz wkrotce pojawi sie w necie piekna strona mojego autorstwa opisujaca druga strone tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.2005 Almatur, Water Country USA(Bush Gardens,VA), 6,40/h, nadgodziny ile chcesz, wychodziło około 76h/tydzień, maks to 84h, nie ma nadgodzin płatnych 150%, mieszkanie zapewnione przez pracodawce 50$/tydzień(pokoje 4 osobowe, łóżka piętrowe, łazienka), kuchnia wspólna, bilard, dostęp do internetu za darmo w recepcji(5 komputerów) basen, rowery do wypożyczenia np. na zakupy, dojazd do pracy zapewniony bezpłatnie, jedzenie odpłatne w pracy, 1 dzień wolny

zarobiłem 5857$(12 tygodni pracy), kosztów nie pamiętam niestety dokładnie, ale coś około 2100$(w tym kieszonkowe 570$ które starczyło na jedzenie na cały pobyt), wyjazd sfinansowałem pół na pół z rodzicami

starczyło na: zakupy(laptop, ubrania), wycieczkę do Waszyngtonu i w góry, wypady do Virginia Beach, kolejny wyjazd i jeszcze małe kieszonkowe

podsumowując..niezapomniane wakacje, niesamowita sprawa zobaczyć to wszystko na własne oczy, fajne wycieczki(Waszyngton-wow wow), dobre towarzystwo, wakacje pełne frustracji, nerwów, naprawdę ciężkiej pracy, ale na tyle pozytywne by jechać kolejny raz, chociaż z założeniem nigdy więcej do parku rozrywki

PS. znałem ludzi, którym udało się zarobić te 10000$ niestety, tak harowali, że nie miałem czasu się z nimi zaprzyjaźnić bo teraz poprosiłbym ich o przesłanie ostatnich payslip'ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorkendtrawel ale Ty okrutnie płaczesz, co Ci się stało w tych Stanach? Taki lewy jesteś, że drugiej pracy nie mogłeś znaleźć albo zmienić tej, w której pracowałeś?

Znam ludzi, którzy zarobili ponad 10 tys.

Wymiana filtrów w wentylacjach pod D.C., koleś znalazł sobie sam prace i przywiózł trochę wiecej niz 10 tys i to na czysto.

I proszę skończ już to miauczenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie dziwnie sklada, ze jakos wszyscy "znaja" ludzi ktorzy zarobili kupe kasy. Co to w ogole jest za argument "znanie". Tak moze napisac sobie kazdy. A wiecie co: juz koncze moja kariere na tym forum - widze ze jest ono opanowane przez osoby ktore "znaja" osoby ktore "znaja" osoby ktore zarobily kokosy i inne [beeep]y.

Jeszcze jedno - co moze byc pewnym odkryciem dla niektorch: nie uwazam swojego pobytu w usa za jakis nieszczesliwy ani szczegolnie pechowy - wiem, ze taka prace i stawke jaka ja mialem dostaje wiekszosc. Wiem tez ze wiekszosc osob na tym forum to pracownicy biur, ktorzy nie moga zniesc ze im niszcze biznes piszac prawde.

Dobra, musze zajac sie moja stronka opisujaca "uroki" tego programu.

I juz mozecie mnie oficjalnie zablokowac/ocenzurowac/i zakopac. Pa.

PS. Jak ja wyjezdzalem na worka to nie widzialem osoby ktora by pisala prawde o stanach, ja staralem sie to prawde opisac - choc wielu kole to w oczy. Nie chcialem byc taki jak inni ktorzy po przyjezdzie z beznadziejnego programu siedza cichutko w nadziei ze i inni rowniez tam pojada i beda cierpiec tak samo jak oni. Jednak nikt mnie nie popieral - wszyscy mnie atakuja, nawet ci ktorzy pisza ze nie byli w stanach wiec zostawiam was samych. Pozabijajcie sie tam.

To jest oficjalnie moj ostatni post.

ŻEGNAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 tygodni pracy 8500$ zarobione przy 40g na tydzien ani jednej wiecej stawka zalezna od napiwkow od 17$ do okolo 20$ za godzine--oprocz tego udane wakacje, duzo zwiedzania, nawet nie chce mi sie wymieniac...no i imprezy srednio 5 razy w tygodniu--poza tymi atrakcjami troche zakup[ow w postaci ciuchow i jednego lapa--przywiezione dokladnie 5500$, oczywiscie wliczajac w to troche dukatow wygranych w kasynach:)Moim zdaniem to wciaz najlepsza alternatywa:))

pozdr

p.s dla chcacego nie trudnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...