Skocz do zawartości

Najlepsza praca


Rekomendowane odpowiedzi

11 tygodni pracy 8500$ zarobione przy 40g na tydzien ani jednej wiecej stawka zalezna od napiwkow od 17$ do okolo 20$

ten tego - to chyba nie jest _normalna_ stawka, no nie?

a zbanowanie lorkendtravela mi sie nie podoba - cos jednomyslnosc widze wymuszana na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
11 tygodni pracy 8500$ zarobione przy 40g na tydzien ani jednej wiecej stawka zalezna od napiwkow od 17$ do okolo 20$

Może napiszesz co to za pracodawca ?

 a zbanowanie lorkendtravela mi sie nie podoba - cos jednomyslnosc widze wymuszana na forum...

Mimo, że często się z nim nie zgadzałam również nie podoba mi się zbanowanie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 tygodni pracy 8500$ zarobione przy 40g na tydzien ani jednej wiecej stawka zalezna od napiwkow od 17$ do okolo 20$

Może napiszesz co to za pracodawca ?

 a zbanowanie lorkendtravela mi sie nie podoba - cos jednomyslnosc widze wymuszana na forum...

Mimo, że często się z nim nie zgadzałam również to mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby tylko przedstawial druga strone programu to nie ma sprawy, bo kazdy wie ze druga strona istnieje i calkiem mozliwe ze wiekszosc jej wlasnie doswiadcza tzn. nie zarabiaja za duzo, koszty im sie nie zwracaja, duzo pracuja, trafiaja w niebezpieczne miejsca itd. ale koles niestety nie potrafi przyjac do wiadomosci ze sa ludzie, ktorzy duzo zarobili (jak ja np.) i nazywa ich klamcami i naciagaczami albo pracownikami biur (lmao!). doslownie jak kaczory, jak ktos sie z nimi nie zgadza to jest z ukladu.

i jesli zostal zbanowany, bo nie wiem czy zostal, to wlasnie przez to, a nie przez inny punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że nie umiał dyskutować , zawsze miał inne zdanie niż wszyscy i nie do pomyślenia było żeby uwierzył komukolwiek kto był zadowolony z wyjazdu. Mnie również posądził że jestem naciągaczką z biura, ale było z nim ciekawie, czasami wręcz śmiesznie i zdecydowanie urozmaicał forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo kultury i stylu w jakim pisal ma racje, ze czasami nie dostajemy tego czego bysmy sie spodziewali jadac do US tyrac.

Ludzie musza wiedziec, ze trzeba miec troche szczescia. Ja jechalem z biurem, na ktore wiekszosc ludzi dawalo b negatywne komentarze, a mimo to wszystko poszlo gladko, na czas. Tez zalecam troche dystansu do tego co sie slyszy od agenta takiej firmy.

Niemniej jednak wyjazdy na W&T sa moim odkryciem i zaluje, ze nie jezdzilam od poczatku studiow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zarobków to zalezy głownie od chęci i celu w jakim się przyjechało do stanów, kasa czy zabawa. Ja pracowałem w Quadzie i niektórzy przez lato zarobili $14 000 a niektórzy nie wiem czy na czysto wyszli po wszystkim. Tak ze opłacalnosc W$T to temat rzeka...

skad wiadomo ze lorkentravela zbanowali?? nieraz było fajnie go poczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...