Skocz do zawartości

wiza pracownicza


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zlotnikiem i znalazlem swoj zawod na liscie "under pressure" wiec z tego co sie orjetuje moge ubiegac sie o wize pracownicza tak ??

jesli tak to:

-mam znalesc pracodawce ktory mnie zatrudni

-mam ulatwione procedury wizowe

-po przyjezdzie do kanady moge starac sie o zmiane statusu pobytu

mam racje czy nie mam

i teraz najwazniejsze nigdzie nie moge znalesc zarobkow w moim zawodzie interesuje mnie alberta bo mam tam daleka rodzine i bede sie mogl u nich na poczatek zaczepic

bede wdzieczny za kazda pomoc dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

Podaje Ci linka na strone urzedu imigracyjnego :

:ok:

dziekuje ci za odpowiedz ale ja juz to znam

chyba zle zadalem pytanie chodzi mi bardziej o to czy ktos cos takiego juz przerabial i wie to z praktyki a nie z teori

co do zarobkow to mozesz sprawdzic na tej stronie:
to tez juz widzialem tu zarobki podaja tak bardziej teoretycznie ( moze ktos zna kogos kto wie co i jak w tym zawodzie jest)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo

czy jak bede w kanadzie na wizie pracowniczej to moge zmienic pracodawce

mam przepracowane w swoim zawodzie 9 lat ale oficjalnie pracuje od roku wczesniej wszystko na czarno (uroki pracy w belgi) wiec chyba te 8 lat nie wliczy sie do doswiadczenia chociarz poprzedni pracodawca powiedzial ze da mi referencje

czy mije papiery czeladnika bede sprawdzane w polscz w "cechu rzemiosl"

dodam ze jak sie uda znalesc pracodawce to bede skladal papiery w paryzu bo obecnie jestem zameldowany belgi

sory ze tak mecze wiem ze wszystko jest na www. ale tam jest napisane wszystko urzedowym angielskim a z tym jakos nie jest mi podrodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawcio mozesz zmienic pracodawce ale jesli dostaniesz pozwolenie z urzedu imigracji bo wiza jest przypisana na danego pracodawce.

Najlepiej miec papiery na wszystko ale to dobrze ze pracodawca moze Ci wystawic takie zaswiadczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...