Skocz do zawartości

wiza turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Hej;)

Przedstawiam cala sytuacje z nadzieja ktos mi pomoze :wink:

No wiec tak chcialam pojechac do usa w tym roku na wizie turystycznej, ale nie wiem dokładnie o co chodzi z poswiadczeniem finansowym. (W zeszlym roku bylam na w&t) Studiuje dziennie wiec nie pracuje, mam jednak spora kwote ktora umozliwia mi wyjazd.... czy istnieje mozliwosc otrzymania wizy bez wykazu poswiadczenia finansowego rodzicow.... o co dokladnie w tym chodzi? Oczywiscie mam zaproszenie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kromka co do wyciagu to prosisz o zaswiadczenie ze posiadasz tyle a tyle na koncie na dzien dzisiejszy,

Pamietaj o tym co napisala gocharynka ze nie przesadzaj w kwota,wazne jest to ze np sie uczysz,pracujesz oraz ze masz sprecyzowany wyjazd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;)

Odnośnie sponsorowania wyjazdu - np jezeli w formularzu jako sponsora wpisze osobęz US do ktorej jade, czy to wystarczy czy rowniez przydaloby sie np jakies zaswiadczenie z banku. jestem studentka wiec w sumie moje konto jest ze tak powiem typowo studenckie :) nie mam tez pisemnego zaproszenia bo nie jest wymagane. W sumie na formularze sa dane osoby do ktorej jade jakby to chcieli sprawdzic mogli by zwyczajnie zadzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...