Skocz do zawartości

Collage Online- czyli walkowanie tematu studia w USA..


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jak sie maja sprawy z tak zwanym studiowaniem online. Czy warto sie w cos takiego w ogole pakowac? Czy taki magister bedzie uznawany- tutaj.. w Polsce... Dla mnie atrakcyjna jest cena i latwo mi byloby pogodzic to z praca. Jesli w ogole warto studiowac onlin to ktora szkole wybrac? jakies doswiadczenia? ( ja aktualnie patrze na oferte z Ashworth College- MBA). Prosze podzielcie sie doswiadczeniami i przemysleniami. Dziekuje za wszelkie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak sie maja sprawy z tak zwanym studiowaniem online. Czy warto sie w cos takiego w ogole pakowac? Czy taki magister bedzie uznawany- tutaj.. w Polsce... Dla mnie atrakcyjna jest cena i latwo mi byloby pogodzic to z praca. Jesli w  ogole warto studiowac onlin to ktora szkole wybrac? jakies doswiadczenia? ( ja aktualnie patrze na oferte z Ashworth College- MBA). Prosze podzielcie sie doswiadczeniami i przemysleniami. Dziekuje za wszelkie komentarze.

Ja bym sie w to nie bawil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram cavscouta - firmy amerykanskie przewaznie patrza sceptycznie na wiekszosc takich online programow - tym bardziej w Polsce takie kursy nie bylyby warte inwestycji. A jezeli w ogole, to radze zobaczyc czy jakies dobrze znane uniewersytety (Ashworth College nie nalezy do nich) maja kursy online - te beda bardziej wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...