Skocz do zawartości

czy ktos pracowal dla Peppermill w RENO??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a tak uzupelniajac temat.... jak zyje sie w reno? poza praca , poza imprezami, i mall'em ,  jesli jakis czas zostanie :)  ... co wam sie tam podobalo?

W Reno najlepsze sa okolice - Tahoe, Pyramid Lake, Virginia City itp. - tam mozna sie naprawde poczuc jak na wakacjach. Poza tym fajne sa obrzeza Reno, pojechac sobie gdzies autem na wzgorze i popatrzec na cala panorame :) . Ja osobiscie nie lubie samego downtown - jak juz ktos napisal, jest raczej syfiasto, dookola beton i budynki... Wyjatkiem jest okolica rzeki Truckee i parku obok, gdzie mozna fajnie spedzic wolne chwile nie majac np.auta zeby pojechac gdzies dalej. No i oczywiscie pogoda-to zdecydowany plus Reno dla tych, ktorzy lubia cieplo - jest goraco przez cale 4 miesiace, a deszcz pada tylko przez kilka dni w ciagu calych 4 m-cy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najtaniej sie dostać do Reno? Ja sobie obmyśliłem że polecę do SF za 2700zł a potem Grayhoundem za 34 usd. Problem w tym że sama jazda autobusem trwa 6 godzin a po 19 godzinach lotu to może być zabójcze. :) Może macie jakieś lepsze pomysły za niewiele wieksze pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez lot docelowo do Reno, np. ja tak lecialam w zeszlym roku American Airlines za 2950zl Wawa-Londyn-Chicago-Reno. Duzo przesiadek, ale wygoda jesli chodzi o bagaz. Jesli lecicie w kilka osob, to najlepiej wypozyczcie auto z SF do Reno, z ubezpieczeniem powinno wyjsc max 100 dolcow (zalezy jaka wypozyczalnia, jaki dzien i ile macie lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...