Skocz do zawartości

czy ktos pracowal dla Peppermill w RENO??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Jak najtaniej sie dostać do Reno? Ja sobie obmyśliłem że polecę do SF za 2700zł a potem Grayhoundem za 34 usd. Problem w tym że sama jazda autobusem trwa 6 godzin a po 19 godzinach lotu to może być zabójcze.  :) Może macie jakieś lepsze pomysły za niewiele wieksze pieniądze?

Zalezy od dat wyjazdu i powrotu. Jesli lecialbys np. 17 kwietnia, a wracal - dajmy na to - 3 stycznia (bo rozumiem, ze wyjezdzasz na wize H2B?), to moglbys pokombinowac i znalezc opcje za - znow na przyklad - 2308.12 PLN + 74,1 EUR. :wink: Do samego Reno...

I tak dalej, i tym podobnie, no ale musialbys podac DOKLADNE daty, ktore Cie interesuja, a przypuszczam, ze sam nie wiesz kiedy ten wyjazd nastapi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnej daty wyjazdu to chyba nikt dzisiaj nie zna ale teoretycznie zakładając że zaczynamy pracę od 1.04 to wyleciałbym 29.03 a powrót powiedzmy 4.01.08 .dzisiaj potwierdzili przyjęcie mnie do pracy ale podobno są jakieś opóźnienia po stronie amerykańskiej więc może być tak jak pisał wcześniej michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie,

nie chce siac paniki ale doszedl do mnie dzis mail(od biura), z info, ze mozliwa jest sytuacja wyczerpania limitu wiz h2b...jaja, nie?

w kazdym razie bojmy sie boga : )

ja pierdziele..aplikuje na j1 poki czas :)

sprawdzcie wszyscy swoje biura czy maja dla was lepsze wiesci co do h2b i zycze powidzenia!

oczywiscie widzimy sie w Reno ...tylko troszke pozniej

huhuhu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie,  

nie chce siac paniki ale doszedl do mnie dzis mail(od biura), z info, ze mozliwa jest sytuacja wyczerpania limitu wiz h2b...jaja, nie?

Michale, cos wiecej?

Nie sledzilem tego watku. Czy to ta oferta wyjazdu na H2B, ktora umiescilo kilka biur? Czekaj, Migacz Travel, YEC, BTC, ktores jeszcze?

A mozesz zdradzic ile pieniedzy JUZ zaplaciliscie i co mowi umowa o sytuacji, ktora wlasnie przedstawiles? Zwracaja wszystko? Na pewno nie... Jaka zatem czesc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradzic moge, 300 i 500 zl, bo umowa stanowi,ze reszte(ok 1100 dol) wplacamy do 3 dni po potwierdzeniu zatrudnienia.

i tu sie zaczelo:

wczoraj dostalem info ze Prppermill mnie przzyjal...(wow, cala wies swietuje...)

dzis , ze bardzo im przykro ale nadal nie wiedza co i jak bedzie bo sponsor nadal stara sie o odpowiedz w sprawie przydzialu wiz h2b. I tu wazne- osoby, ktore juz mialy wize h2b( nie wiem do kiedy wstecz) nie beda mialy problemu z jej uzyskaniem teraz. Ja nie mialem...

Sprawa nei jest do konca rozstrzygnieta wiec zalecam spokoj i dowiedzenie si eo szczegoly w kazdej konkretnej sprawie indywidualnie.

Wroce jeszcze do tej kasy. Pani w biurze powiedziala, ze dostaniemy zwrot calej kwoty( tak umowa nie stanowi, moze gryzie ich sumienie : ) )

ja staram sie o przekwalifikowanie mnei na uczestnika j-1 w takim razie, wiem ze walczyc nei ma o co...bo sie limit wyczerpal :)hehehe

Szkoda jedynie , ze w tym roku nie poszlo tak gladko,

imienia i nazwiska mojego biura nie podam. obawiam sie o swoje zycie- rozumiecie

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziekuje, bede z uwaga obserwowal te sprawe, tym bardziej, ze nie znam nikogo, kto by kiedykolwiek wyjechal na H2B z YEC, a z tego co pamietam w zeszlym roku wczesna wiosna tez mieli (lub moze lepiej: "mieli") oferte wyjazdu do kasyn (w North Lake Tahoe).

Pozyjemy, zobaczymy... na razie nic sie nie stalo, ciekawe jak sie to rozwinie i ciekawe czy - w razie czego, czego (nomen omen!) Wam nie zycze - biura faktycznie zwroca Wam calosc pieniedzy. Nie bylby to zaden precedens, wazniejsze KIEDY by Wam te pieniadze zwrocili. To znaczy: po ilu LATACH? :lol:

Spytam jeszcze innych, skoro Michal sie obawia o zycie :shock: :

BTC

Migacz Travel

YEC

Ktore jeszcze biuro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...