Skocz do zawartości

czy ktos pracowal dla Peppermill w RENO??


Rekomendowane odpowiedzi

Michał, tak jak pisałeś wcześniej szykuje się opuznienie. Ja na razie nie panikuję i czekam. Zobaczę jak się potoczą sprawy. Zresztą na wyjazd na H2B z innego biura jest już i tak za puźno. W mailu który dostaliśmy jest napisane że jest opuźnienie i jest taka mozliwość że nie dostaniemy pozwolenia na pracę bo się wyczerpie limit pozwoleń. Nie znaczy to jednak że tak będzie. Być może w przyszłym tygodniu sytacja się wyjaśni. Dobrze że biuro przedstawiło sytuację jasno i ci którzy nie chcę czekać w niepewności mogą się wycofać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Ja czekam do końca marca a jak to nie wypali to uderzam na internshipa bo na wat jest juz dla mnie za puźno.

Michał a ty na J1 chcesz na wat czy internship?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czesc Pistol,

ja takze bede czekac, jednak na pewno nie do konca marca. Poniewaz intrenship w miom przypadku nie wchodzi w gre zdecyduje sie na j-1.

Poniewaz jestem juz po rozmowie i zlozeniu dokumentow aplikacyjnych do Peppermilla( nie do biura!),czyli maja to w reku, bede sie usilnie starac o przekwalifikowanie mnie w ramach tej aplikacji na j-1. Jestem przekonany, ze dla biura w PL nie bedzie to problem.

Gdybym mial wiecej czasu, to pewnie, internship bym wybral jednak mam inne plany.

W przyszlym tygodniu bede w biurze i umowie sie z nimi co do zasad mojego wyjazdu.

Ale, jak napisales, jeszcze wszystko moze sie wyjasnic : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądałem forum i patrząc na zeszłoroczne wyjazdy do peppermilla to i tak nie jest tak źle. Oni mieli rozmowy z pracodawcą miesiąc puźniej niż my i mimo to zmieścili się w limicie pozwoleń. Prawdą jest również to ze wyjechali miesiąc puźniej niż planowali. Ale jednak wyjechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego czy odrobili to nie wiem. W zeszłym roku jak b yłem na worku to przez 4 miechy zarobiłem jakieś 9 tyś usd a miałem tylko 7,5 usd/h.Wprawdzie miałem dużo nadgodzin ale nie były one dodatkowo płatne. Wyjazd wraz z kieszonkowym kosztował mnie ok 3300usd. Na czysto zarobiłem więc jakieś 5,5 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...