Skocz do zawartości

Kto leci do Atlantic City w 2007?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co ty piep*****!? Ja bylam w Atlantic i nie zauważyłam nadzwyczajnego niebezpieczeństwa. W Atlantic City jest tak jak wszędzie, w każdym innym mieście USA. No oczywiście, jeśli wyjdziesz sobie w nocy na miasto i do tego bedziesz wyzywał na ulicy murzynów, albo wypuscisz sie sam w nocy na miasto to owszem dostaniesz w morde, ale chyba każdy inteligentny człowiek wie, zeby samemu nie szlajać sie nocą. Zresztą zauwazylam ze polacy lubią sami zaczepiac czarnuchów, krzywo sie na nich patrzec, zaczepiac a pozniej jeszcze sie dziwia ze w miske dostali..... :? Żałosne!!!

Jezeli nie bedziecie prowokowac sytuacji, to na pewno wam sie nic nie stanie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie docieraja do ciebie opinie ludzi którzy tam byli... pojedziesz to przekonasz się jak tam ciekawie i bezpiecznie ...

masz 1000 postow wiec nie bede sie odzywal.napewno wiesz swoje.ja tylko zadalem pytanie.na ktore z pewnoscia nie umiesz odpowiedziec.a jak nie umiesz to tu nic nie pisz w tym temacie.pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie docieraja do ciebie opinie ludzi którzy tam byli... pojedziesz to przekonasz się jak tam ciekawie i bezpiecznie ...

masz 1000 postow wiec nie bede sie odzywal.napewno wiesz swoje.ja tylko zadalem pytanie.na ktore z pewnoscia nie umiesz odpowiedziec.a jak nie umiesz to tu nic nie pisz w tym temacie.pozdro!

no comment....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi gdzie jest ciekawie i bezpiecznie????napewno wiesz.
wiesz ja czułem się bezpieczniej, łażąc nocą po Waszyngtonie i Nowym Jorku, nikt nie z zwracał na mnie uwagi, kolejny turysta. Wracając codziennie, w nocy, z pracy w AC, czujesz te spojrzenia, słyszysz krzyki, mi się tam nie podobało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...