Skocz do zawartości

Kto leci do Atlantic City w 2007?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Z mieszkaniem raczej nie ma problemow. W Ventnor peelno ofert. Ale jak cos, to zawsze mozna isc spac do Riviera Hotel :lol: Idac pod prysznic na 2gim pietrze trzeba skakac przez dziure w podlodze ale spoko, wszystko da sie zrobic :) Zawsze mozna przegrac troszke kaski i spac za free w kasynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mieszkaniem raczej nie ma problemow. W Ventnor peelno ofert. Ale jak cos, to zawsze mozna isc spac do Riviera Hotel :lol: Idac pod prysznic na 2gim pietrze trzeba skakac przez dziure w podlodze ale spoko, wszystko da sie zrobic :) Zawsze mozna przegrac troszke kaski i spac za free w kasynie :)
heh jak dobrze to pamiętam, ech ta Riviera :):)

masz rację w Ventnor jest sporo ofert ale jest inny problem, żeby coś wynająć trzeba być większą ekipą, albo się do kogoś wbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o moje doswiadczenia z AC - bylem tam dwukrotnie, za pierwszym razem turystycznie - boardwalk , kasyna, wszystko ladnie i kolorowo, az skusilo mnie do przyjechania w kolejnym roku na w&t :]

I tu juz odslania sie ciemniejsza strona medalu :] - niebezpiecznie jest, temu nie mozna zaprzeczyc, a prace czesto konczy sie/zaczyna w nocy, i trzeba jakos do domu dotrzec. Przy odrobinie rozsadku jednak macie spore szanse na bezpieczne powroty - kaptur na leb, szybki rower, nie rozgladac sie :]. A wakacje tam maja niepowtarzalny klimat, przy odpowiednim wysilku mozna tez ladnie zarobic. Ja juz sie starzeje, wybiore spokojniejsze wakacje, ale mlodym zycze powodzenia w AC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...skusilo mnie do przyjechania w kolejnym roku na w&t :]

ja pamiętam, pamiętam co Cię skusiło aby przyjechać do AC... :)

Ja juz sie starzeje, wybiore spokojniejsze wakacje, ale mlodym zycze powodzenia w AC :)

czyżbyś nie miał już sił na ucieczki.. ? :)

szkoda, że odpuszczasz w tym roku. taka druga ekipa to się nigdy pewnie nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, miejsce ma sporo pokus :].

A nogi juz faktycznie nie te :), w kwestii praktycznej - polecam cwiczenia na rowerku i biezni przed wyjazdem . Pozostaje mi zyczyc ekipy rownej California Ave, ale szkoda, ze nic dwa razy ... :)

przepraszam za prywate na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 czerwca lecę ze znajomymi do AC. 25.06.2007 zaczynamy pracę w Borgacie. Oczywiście również chętnie skontaktujemy się z osobami, które tez się tam wybierają w celu wspolnego zamieszkania. Jak coś to pisać na tynkaaaa@o2.pl. PS. komentarze na tym forum trochę mnie przerażają, szczerze mówiąc nie wiedziałam, że jest tam aż tak niebezpiecznie. Jestem jednak dobrej myśli...[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...