Skocz do zawartości

Kto leci do Atlantic City w 2007?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W Resorts dostaniesz pewnie taką pracę, jaką przydzieliło BTC. W zaszłym roku nie było nawet możliwości zmiany... Busser - wielka lipa :D Pracowałam na tym stanowisku 1 dzień i mialam dosyć (potem zostałam food serverem :D), tyle że w Room Service. W restauracjach nie było tak źle, ale zarobki średnie.

BTC=> Trump (nie wiem który) => cocktail server

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w ofercie to może nie ma, ale na targach był Trump :D Jestem po rozmowie z przedstawicielem i na umowie już widnieje stanowisko. Z tego co się dowiedziałam to jest ono pewne, tylko nie wiadomo w którym z kasyn. Zapisali, że preferuję Taj Mahal, ale tego nie mogli obiecać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będziesz robić??

Mam być cocktail serverką razem z koleżanką. Mój chłopak bar porterem. Umowy mamy podpisane na konkretne stanowiska, nie jest to umowa otwarta jak w przypadku sieci Harrahs.

W zeszłym roku nie słyszałam, żeby ktoś z Polski pracował w którymś z kasyn Trumpa, albo poprostu nie znałam nikogo :D BTC podobno ma namiary na osoby, które tam już pracowały, wiec trzeba bedzie sie do nich uśmiechnąć, bo nikt na tym forum i ze znajomych nie wie czego się spodziewać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej!

lecimy w tym roku pierwszy raz, wlasnie do ac i trumpa (wpisali nam marine, ale to ponoc na jakims za[beeep]u i bedziemy sie starali to zmienic). lecimy 19 czerwca, szukamy lokum, nic nie wiemy (oprocz tego co udalo mi sie juz tu poczytac) ale jest fajnie :)

mam nadzieje ze sie jakos tam poznamy na miejscu

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...