Skocz do zawartości

formularz G- 325A


aggga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moze wyda sie to glupie pytanie, ale niewiem jak wydrukowac formularz G- 325A(potrzebuje go do wizy K1). Znalazlam go w internecie. Pamietam , ze jak skladalam formularze na wize J1 to musialam drukowac wnioski dwustronnie.

Drugie pytanie dotyczy Social Security. Bedac na wizie J1 otrzymalam SS. W formularzu G- 325A jest miejsce na wpisanie go. Rozumiem, ze jak najbardziej powinnam go podac??

Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co mam wpisac w w tym okienku na samym dole nad ktorym widnieje napis:

applicant: be sure to ut your name and alien registration number in the box outlined by heavy border below...

powinienem wpisac swoje imie i nazwisko w sowim i zony formularzu??? troche sie w tym pogubilem...

jak wy to robiliscie? dzieki z gory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w instrukcji: wpisz imiona i nazwisko oraz A# jesli masz.

Na twoim twoje na zony formularzu zony

tu masz przykladowo wypelniony wniosek:

http://www.visajourney.com/examples/INS-Fo...Form-G-325A.pdf

na www.visajourney.com - example forms sa przyklady wszystkich dokumentow potrzebnych do K1 czy tez K3, w przypadku innych kategorii niektore rzeczy beda jednak inaczej

powodzenia

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... co do Alien Registration Number to (nie wiem czy dobrze mysle) moze go posiadac jedynie ten, kto ma zielona karte, albo staral sie o wize imigracyjna wczesniej (????) , natomiast osoby, ktore byly w USA na wizach nieimigracyjnych (np. J1 jak w moim przypadku) nie posiadaja takiego numeru (?) - ja nie moge nic takiego znalezc w moim paszporcie na wizach, czyli wypelniajac formularze nic nie wpisuje w miejsce A#, tak?

Jeszcze mam dodatkowe pytanie co do formularza I-130, a dokladniej do pytania:

14. If your relative is currently in U.S., complete the following: ...

no wlasnie - ja jestem obecnie w Polsce, a jesli dobrze rozumiem angielski, to te rubryke wypelnia sie tylko dla tych krewnych, ktorzy przebywaja w USA (czy mam racje?)... tylko, ze mojego meza w USA poistruowano, ze ma te rubryke wypelnic... ja juz nie wiem w takim razie, kto ma racje... bede wdzieczna za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... co do Alien Registration  Number to (nie wiem czy dobrze mysle) moze go posiadac jedynie ten, kto ma zielona karte, albo staral sie o wize imigracyjna wczesniej (????) , natomiast osoby, ktore byly w USA na wizach nieimigracyjnych (np. J1 jak w moim przypadku) nie posiadaja takiego numeru (?) - ja nie moge nic takiego znalezc w moim paszporcie na wizach, czyli wypelniajac formularze nic nie wpisuje w miejsce A#, tak?

Dokladnie tak, A# jest numerem imigracyjnym, dostaje sie go po pozytywnym ropatrzeniu wniosku o np K1 czy K3 albo I-130

Jeszcze mam dodatkowe pytanie co do formularza I-130, a dokladniej do pytania:

14. If your relative is currently in U.S., complete the following: ...

no wlasnie - ja jestem obecnie w Polsce, a jesli dobrze rozumiem angielski, to te rubryke wypelnia sie tylko dla tych krewnych, ktorzy przebywaja w USA (czy mam racje?)... tylko, ze mojego meza w USA poistruowano, ze ma te rubryke wypelnic... ja juz nie wiem w takim razie, kto ma racje... bede wdzieczna za odpowiedz!

A kto go poinstuaowal?

Wszysko zalezy na jakiej podstawie wypenia sie ten wniosek, jesli ktos bral slub w USA na turystycznej to pewnie by wypenial, jesli wypeniasz jako K3 to nie bo nie masz sie z czego tlumaczyc,

Gdzie wy ostatecznie biezecie slub, pamietam ze zawsze chcialas w Polsce?

Tu jest przykladowo wypeniony wniosek I-130 dla wizy K3:

http://www.visajourney.com/examples/INS-Form-I-130.pdf

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedz! :lol:

A kto go poinstuaowal?  

taka babka ktora w biurze jakiegos amerykanskiego senatora z NY zajmuje sie sprawami imigracyjnymi i pomagala wypelniac wnioski innym parom (m.in. takim naszym zanajomym, z tymze oni ubiegali sie w USA o adjustment of status wiec to troche odmienna od naszej sytuacja - no i oni powiedzieli, ze jakby co zamiast zatrudniac prawnika, ona moze za darmo nam pomoc w wypelnieniu tych formularzy)... tylko, ze jak ona podaje bledne informacje to ja juz chyba lepiej sama potrafie te papierki wypelnic... hmm nie wiem...

Gdzie wy ostatecznie biezecie slub, pamietam ze zawsze chcialas w Polsce?

bierzemy slub w Polsce i ja czekam tutaj do czasu az przyznaja mi wize imigracyjna... czyli wychodzi na to, ze nie wypelniamy tej rubryczki...

powiedzialam narzeczonemu, zeby jeszcze raz pogadal z ta babka i spytal o to, bo moze ona po prostu sie zagapila... zobaczymy co powie :wink:

ok, jeszcze raz dzieki za odpowiedz i za link!

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...