Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

sito, czy nie..

Pytaja i pewnie sprawdzaja co i jak..

Pytam bo ma na sumieniu przesiedziana wizę(tyle ze jeszcze w "dawnych" czasach (kiedy to odciskow jeszcze nie pobierano..)

Pomyślałem że H2B to jednak w miare najpewniejszy sposób by się w Stanach ponownie "zameldować" (tym bardziej że z SS#).

Dzięki za info!

Delta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, to w takim razie musze dodac suplement: "czysta formalnosc" jesli dana osoba nie ma nic na sumieniu.

Jak bedzie w Twoim przypadku - nie wiem.

Faktem jest, ze H2B lub wyjazd na Work&Travel to chyba najlatwiejsze sposoby na dostanie sie do USA.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chomik,

Glupio mi zwyczajnie pytac wprost, ale przewertowalem juz sporo tematow w poszukiwaniu odpowiedzi na moje (glowne i od dawna w glowie sie klebiace) pytanie..

Czy da sie "przekonac" czlowieka na lotniksu (juz w USA) ze fakt iz nadal figuruje jako "turysta" w USA (nie oddana "kartka") to nic innego jak 'ich" wina? I czy ktokowliek (przy odrobinie uporu) bylby w stanie stwierdzic ze samolotem ktorym mialem leciec, nie odlecialem do Polski (sprawa z polowy 2003)?

Planow mam duzo, ale wszystko sie spali w momencie, kiedy z lotniska (juz z USA) zafunduja mi deport!

Bylbym wdzieczny za cokolwiek w zasadzie.

Pozdr!

Delta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...