Skocz do zawartości

I-94 i kilka pytan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy a z obserwacji forum widze ze jest tu duzo ciekawych porad i przydatnych i licze na pomoc takze i ja otoz: Nie zabrano mi formularza I-94 przy wylocie chce je odeslac i sie zastanawiam czy pisac jakis krotki list ze mi go nie zabrano i tu pytanie do was czy ma ktos taki list i jak on wyglada jesli tak to prosilbym o przedstawien mi go chocby na adres e-mail brzezio@interia.pl nastepnie mam kilka pytan czy mial ktos problemu pozniej z tym przy wlocie do usa bo z wyczytanych postow wczesniej nie znalazlem takiej informacji za odpowiedzi serdecznie dziekuje i czekam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w podobnej sprawie.

Moja kolezanka wyrzucila ten swistek, ktory powinni jej zabrac przy wylocie, wiec tez go w pewnym sensie nie oddala.

Jakie moga byc konsekwencje i co mozna z tym zrobic?

Dzieki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fifi najlepiej bedzie jak Twoja znajoma zachowa karty pokladowe ze na czas wrocila do Polski z USA inaczej moze miec male klopoty na granicy ze np przedluzyla sobie pobyt zbyt dlugo.

Ona znow wybiera sie do USA w tym roku i jej juz dawno mowilam, zeby to zalatwila, ale zabiera sie do tego jak by chciala a nie mogla.

Myslisz, ze bedzie miec problemy na granicy? Karty pokladowe wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...