Skocz do zawartości

w&t a intership


Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez niemal wszyscy, ktorzy wyjezdzaja z Polski, ukonczyli studia u nas... Wiec nie chodzi tu o kwestie czy studiowalas w USA - chodzi o to, ze nie ma takiej mozliwosci... Nigdy o tym rowniez nie slyszalem, wiec cos jest na rzeczy. :(

Nie mozesz przedluzyc tego rodaju wizy podczas pobytu na Work&Travel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu zakombinowaa :wink: historia jest taka, i? pomyśla3am sobie, ?e bedąc na W&T mog3abym rozejrzea sie za miejscem na internshipa - zawsze to 3ątwiej na miejscu, a cie?ko znale1a coś przez net w specjalności dziennikarskiej ... widaa nie dane mi, chyba ?e poszukam, wróce i wtedy zaczne staraa sie o internshipa - ale my przecie? zawsze lubimy na skróty :wink: tanti auguri signor Fiendix a felice Anno Nuovo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu zakombinowaa :wink:  historia jest taka, i? pomyśla3am sobie, ?e bedąc na W&T mog3abym rozejrzea sie za miejscem na internshipa - zawsze to 3ątwiej na miejscu, a cie?ko znale1a coś przez net w specjalności dziennikarskiej

dokladnie tak - najlatwiej poszukac na miejscu - przyjechac zalatwic J1 i znow wyleciec..

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :(

a ja mam jeszcze pytanie: czy mozna dostac J1 na Internship (planuje program Work Experience USA z CCUSA) nie majac przed wyjazdem znalezionej pracy? A jesli nie z programu takiego jak z CCUSA, to jak?

Dodam, ze studiuje na drugim roku i po jego zaliczeniu planuje wyjazd.

Aha, jeszcze jedno: czy trudno jest dostac w trakcie odbywania J1 przedluzenie i zaczac od nowa studia w USA i tam je skonczyc (przedluzajac sobie wize)? Czy pracodawca w USA moze w tym pomoc?

pozdrowka,

RaiN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...