Jump to content

Odmowa wizy-jakie szanse na dostanie pozniej?

Guest nieszkala

Recommended Posts

Guest nieszkala

Bylam 4 razy w Stanach ostani raz legalnie przedluzylam pobyt do 9 miesiecy , chcialam jechac w lutym do chlopaka i konsul mi powiedzialmz e jest za wczesnie i wreczyl mi paszport z powrotem. Chcialabym jechac na turystyczna lub myslke o internshipie jakie sa realne szanse?

Bylam 4 razy w Stanach ostani raz legalnie przedluzylam pobyt do 9 miesiecy , chcialam jechac w lutym do chlopaka i konsul mi powiedzialmz e jest za wczesnie i wreczyl mi paszport z powrotem.

to samo poszło na PW:

tak napisałaś że nie można tego jednoznacznie stwierdzić:

Bylam 4 razy w Stanach ostani raz legalnie przedluzylam pobyt do 9 miesiecy , chcialam jechac w lutym do chlopaka i konsul mi powiedzialmz e jest za wczesnie i wreczyl mi paszport z powrotem.

sądzą po rpzeczytaniu powyższego posta: kiedyś bylaś w stanach i teraz chcesz jechać w lutym do gacha, a że post jest z marca - dla mnie oznaczało to że byłaś niedawno (np w marcu) w ambasadzie w sprawie wizy na luty.. przyszłego roku

Do autora wyzej :

Nie wydaje mi sie

staralam sie w styczniu 2007 na luty 2007 , a ile myslisz musze odczekac

Tak czy owak, swego czasu fama byla, ze nalezaloby tak z pol roku odczekac, choc oficjalnie jakbys zapytala konsula, to by ci powiedzial, ze mozesz isc aplikowac nawet nastepnego dnia..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...