Skocz do zawartości

...Bilet do Reno...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Widzę że wiele z Was było tam lub się wybiera, chciałbym się zapytać o najlepszą kombinację połączeń aby tam dotrzeć w miarę tanio na koniec maja lub początek czerwca. Szukam połączenia z międzylądowaniem na Wsch. wybrzeżu np. Chicago, ponieważ najwięcej jest ofert z lotem z Europy bezpośrednio do SF lub LA, a potem powrót do Reno co ma wpływ na cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
to Chicago lezy na wsch. wybrzeżu??  :lol:   niby chcesz leciec przed typowym sezonem ale i tak na zachod za 2700 to cięzko bedzie...

wiem gdzie leży Chicago, miałem na myśli wschód ogólnie, ponieważ przeloty z międzylądowaniem na wschodzie są z reguły tańsze, a Chicago zapodałem ponieważ widziałem połączenia Kraków-Chicago-Reno, niestety już biletów nie ma..

Pierwszy czepia się sarkastycznie "tanio"-ści drugi łapie za słowa ... czekam na kolejne posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś z Poznania to pewnie możesz lecieć z Berlina, jest połączenie przez NY i Salt Lake City do Reno za około 2300 (Deltą), a jak nie to weź najtańszy do San Francisco (British Airways wychodzi tanio) i wynajmijcie auto. Sprawdź na www.esky.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 moim miejscem docelowym jest Tahome CA nad Lake Tahoe

Jestes pewien, ze jedziesz do Tahome? Jedyne Tahome jakie znam i jakie wyswietla Google, to Tahome Cleaners w... South Lake Tahoe, CA. :wink:

Pytam z ciekawosci, wiec nie pisz znowu, ze ktos sie czepia. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...