Skocz do zawartości

Swiss czy Airfrance


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam sie nad zakupem biletów do Boston z jednej z tych dwóch linii , bo .... są najtańsi :):D:D Tylko ciekawi mnie Wasza opinia , ktoś już był z tymi liniami, z tego co czytałem na forum to lotnisko we Francji to całkowita porażką , źle zorganizowane itp itd , o lotnisku w Zurychu nie mam żadnych informacji :/ W jednych i drugich liniach mam około 1:30 na przesiadkę dla informacji bilet wyniesie mnie koło 1750 zł :lol:

Dzięki z góry za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

odnosnie linii o ktore pytasz nie moge nic powiedziec, poniewaz z zadnej z nich nie korzystalam, ale osobiscie polecam Lufthanse ktora lecialam w zeszlym roku z W-wy do Bostonu wlasnie przez Zurich (bilet kupilam w polowie maja za 2350zł), lotnisko jest dobrze oznakowane latwo sie przemiescic, niezatloczone a lecialam 6 lipca czyli w sezonie, mialam 1.20h na przesiadke co wystarczylo w zupelnosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kumpela miała rezerwowany bilet w Swiss, fakt że z Wawy do Barcelony i na Okęciu się okazało że nie widnieje na liście pasażerów, ponieważ operator ją na inny lot zapisał a e-mail był na inny, coś w tym sensie, potem miała lecieć z Poznania, dalej na tym bilecie i też jakieś przygody miała... nie wnikałem, ale coś z biletem znowu. Ostatecznie oddała go i przez LH poleciała. To było w Europie ze Swissem, ogólnie z tego co wiem to ta firma bankrutuje, może z tąd te zniżki, lepiej dołożyć i nie mieć problemów niż w ogóle nie lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to Swiss zbankrutował w 2001 :wink: i na jego miejsce powstały nowe linie. Firma została przejęta przez Lufthansę, należy do Star Alliance i z tego co wiem to w lotach za ocean sprawuje się bardzo dobrze. Poza tym czytałem też gdzieś, że lotnisko w Zurychu słynie jako jedno z najprzyjaźniejszych dla pasażerów :)

PS. Lecę 18.06 z Warszawy do Bostonu właśnie Swissem :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbankrutował nie Swiss, ale SwissAir. Zadłużenie upadłej firmy przejął Swiss, którego teraz współwłaścicielem jest Lufthansa. Leciałem Swissem w zeszłym roku do NYC. Poza dobra ceną plusem tej linii jest fajne lotnisko przesiadkowe w Zurychu oraz nowe Airbusy A320 i A340 na lotach do USA (w każdym fotelu są ekrany LCD z filmami, muzyka i innymi pierdołami) - taki bajer powoduje, że 8 h biegnie szybko. Nie wiem jak w innych liniach ale w Lufthansie jest inaczej (TV na górze na kilka rzędów foteli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...