Skocz do zawartości

Swiss czy Airfrance


Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaolas

w airfrance:385zl kosztuje rezygnacja z biletu, a zmiana terminu lotu <oczywiscie w miare dostepnosci miejsc> 190zl:)

za tydzien lece air france do barcelony z przesiadka w paryzu, mam nadzieje, ze niee bedzie zle, bo juz kupilam na poczatek czerwca bilet do waszyngtonu, tez z airfrance:)

tak przy okazji mam pytanie: ile kosztuje zmiana terminu powrotu z usa lecac airfrance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość jaolas

Mam jeszcze jedno pytanie.. bo trochę mnie stresuje to, że mając na przesiadkę w Paryżu 45 minut ja zdążę zmienić samolot, ale mój bagaż niekoniecznie. Czy to się zdaża często? Miał ktoś z Was takie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznie to jest czasem majac 3 godz na przesiadke bagaz "zaginie" ;)...ja z wlasnego doswiadczenia..majac godz na przesiadke(lecz to bylo BA,w wigilie :lol: ) zagubili mi sprzet sportowy-deske snowboardowa:/..dostalem po 3 dniach...wiec szanse w tak krotkich przesiadkach sa...:/

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaolas

Rozumiem, ze w w takim wypadku wezmę sobie do podręcznego parę niezbędnych rzeczy: bieliznę, szczoteczkę do zębów, ręczniczek, kostium kąpielowy...

No coż, nigdy nie leciałam z przesiadką... to dla mnie nowość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj dużo chyba zależy od lotniska, ostatnio lecąc do USA, miałem przesiadkę w Milanie, byliśmy spóźnieni o około godzinę, na przesiadkę zostało około 30min, wszystko przez bałagan na Okęciu, ale szybko się zorientowali i otworzyli dodatkową bramkę tylko dla nas, z tym że pewnie też nie można porównywać lotnisk w Milanie i Paryżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaolas
szczoteczke wez ...i batonika do jedzenia takze... : )

w zeszlym roku mialem 45 min i nie wyrobilem sie. Noc w Paryzu!

ech.. to ja się porozglądam za walizką do kabiny, bo bagaż główny będę miała jako plecak... nie chcę nocować w Paryzu, już tam byłam ;)

za dwa tygodnie podczas powrotu z wakacji też będe miała 45 minut na przesiadkę, to przejdę chrzest:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...