Skocz do zawartości

ile zarabia prokurator?


Lettice

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietaj tez, ze LLM nie dpuszcza cie do Bar-u w kazdym stanie.

Wiem, dlatego choćby z tego względu lepsze wyjście to 2 letnie JD. Poza tym podobno z JD łatwiej o pracę niż z LLM.

A odnośnie Bar-u - wiadomo, że trzeba zdać, choć zdawało mi się, że konieczny jest jedynie do kariery adwokata :oops:

A jeśli chodzi o legal writing i research methods - mogłabyś polecić jakieś pozycje(o ile istnieją) - to tak z ciekawości, bo przede mną jeszcze daleka droga.

Choć powoli tracę nadzieję na pracę jako prawnik w USA - jest tam bardzo duża konkurencja, a bliska mi osoba stwierdziła, że raczej nie ma możliwości, żebym dorównał prawnikom amerykańskim.

A dlaczego mas nie dorownac :?: Jezeli sie nie myle to masz taka sama glowe. Jak masz jezyk zalapany i znasz prawo to tylko poznac lokalny folklor i bedziesz dobrym layer 8) :) Zreszta i tak najprwdopodobniej nie zaczniesz we wlasne firmi ale w jakiejs korporacji gdzie przez pare lat bedziesz na samym koncy lancucha pokarmowego. Ale jak ise wykzesz to nie mysle ze bedziesz mial problem ze zrobieniem kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...