Skocz do zawartości

Co na to urzednik?


rafalpl

Rekomendowane odpowiedzi

W stanch bylem juz 3 razy. Pierwsz raz do NY w 2005 roku w lipcu wrocilem po 2,5 miesiacach. Drugi raz polecialem do NY w 2006 roku w czerwcu i bylem 3,5 miesiaca. Wtedy tez podróżowalem z NY do miami i poznalem tan super polke i postanowile pojechac w 26 Stycznia 2007roku do miami i wróciłem teraz w 5 marca. Tam tez urzednik sie doczepil do mnie w jakim celu jade i czy to ma byc wyjazd biznaesowy. Ja na to w odwiedziny do girlfriend. Pytal mnie sie tez co robie czy pracuje, czy sie ucze. Ja na to, ze sie ucze - studiuje. I wbil mi na 6 miesiecy jak poprzednio. Wiza konczy mi sie 7 czerwca 2007roku i chcialbym jechac do niej teraz w maju na jakies 1,5 miesiaca. Zastanawiam sie, czy na granicy nie doczepia sie, ze jazdze zbyt czesto i mnie Co myslicie? Czy tym razem tez mnie przepuszcza bez problemu? Ani razu nie przedluzylem, zawsze wrocilem na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie jest powiedziane ze trzeba jechac tlyko w interesach... jak juz wtedy pojechales i powiedziales ze jedziesz do dziewczyny i zawsze wracasz w terminie to spoko luz:) moja ciocia miala wize na 10 lat, dostala pobyt chyba na 6 miesiecy i zostala na ponad rok. wrocila do polski na 3 miesiace i poleciala znowu i bez problemow ja wpuscili. mysle ze juz sie duzo pozmienialo. Poza tym studiujesz wiec niczego bym sie nie obawail:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko!!! Znajomi mnie strasza, ze nie wpusza. Bo beda sie pytac, ze skad tyle kasy na bilety i co ja tam tak czesto robie. A orientujecie sie, jak to jest z mlodzieza:

1) od ilu lat dziecko nie musi isc do konsula z rodzicem

2) Jak uja zaprosil mojego tate i nie spokrewniona osoba z tym wujem zaprosila moja siostre i moj tata obecnie jest w USA do lipca, a moja siostra chciala by sie starac, to musi tak czy tak zaznaczyc, ze ojciec jest w USA obecnie, mimo, ze zaproszenia wystawily dwie niespokrewnione osoby mieszkajace w innym stanie?

Jeszcvze jedno pytanie!

Kiedy lepiej przedluzyc sobie wize wyjazdowa. Przed jej ukonczeniem, czy po!. Chy to nie ma znaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalpl co do wpuszczenia to nie masz pewnosc ze Ci sie uda poniewaz juz sam napisales moze urzednik zadac pytanie co do kasy i innych spraw i jesli nie bedziesz przekonywujacy to moga Cie cofnac.

co do zaznaczenia to bedzie musiala to zrobic poniewaz to maja w systemie ze tam jest Jej Ojciec.

wize mozesz przedluzyc na terenie USA bo nie ma czegos takiego jak przedluzanie wizy na ternie Polski,musisz sie starac o wize od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...