Skocz do zawartości

Gdzie najlepsza karta kredytowa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie kart kredytowych. W którym polskim banku najłatwiej i najtaniej można dostać karte kredytową wypukłą typu Visa Classic.?? Obecnie studiuję, nie posiadam regularnych zarobków z tytułu np. pracy co większość banków traktuje jako warunek konieczny.

Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie.

Z góry dzięki za cenne informacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A w jakim banku masz konto??Zalezy tez do czego ci jest potrzebna ta karta.CHcesz tylko placic w necie?Jesli tak to zamow sobie w mbanku ekarte lub w multi banku :)

dodam ze jest to karta do przelewow wirtualnych i w pelni wystarcza,zastepuje kredytowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta mam w kilku bankach m.in.mbank,bz wbk,pko bp....Karta jest mi potrzebna do tego do czego wszystkim wyjezdzajacym do USA - autoryzacja podczas korzystania z moteli,hoteli,wypożyczania auta,itd., a z tego co wiem to te ekarty z mbanku nie sa wypukłe.;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta mam w kilku bankach m.in.mbank,bz wbk,pko bp....Karta jest mi potrzebna do tego do czego wszystkim wyjezdzajacym do USA - autoryzacja podczas korzystania z moteli,hoteli,wypożyczania auta,itd., a z tego co wiem to te ekarty z mbanku nie sa wypukłe.;/

jak jestes studentem to mozesz sobie wyrobic w mbanku karte kredytowa euro 26 (wypukla visa). tak przynajmniej bylo jeszcze jakies pol roku temu. no moze 9 miesiecy temu. co prawda limit nie za duzy (chyba 600-800zl) ale zawsze cos - na motele wystarczy.

albo jak masz troche luznej kasy (kolo 1000 miesiecznie) to rob wplywy na konto w mbanku i po kilku miesiacach powinienes miec mozliwosc wyrobienia visy classic z limitem kolo 1000-1200zl. chociaz teraz to juz moze byc za pozno.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na siebie karte dostaniesz ale warunek musisz miec odpowiednie zarobki lub odpowiednie wplywy na konto moga ci przyznac to na podstawie historii twojego konta...

a po co ci autoryzacja pojedziesz do usa wyrobisz wypukla debet karte i bedziesz mogla/mogl wyporzyczac fury hotele itd na debecie tez sie da nikt tego nie sprawdza

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o motele i wypożyczania auta w Stanach to wyrób sobie w USA kartę debetową (wypukłą) w Bank of America, można nią płacić przez internet i realizować praktycznie wszystkie inne funcje karty kredytowej (prócz debetu oczywiście :), konto w banku kosztuje grosze (chyba 4$ miesięcznie, mniej więcej) a do jego wyrobienia potrzebujesz paszport i 20 minut wolnego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...