Skocz do zawartości

Wysiadam z samolotu i co dalej? [Atlantic City, NJ]


Omen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

autobus z lotniska do AC, nie może być ??, poznałem co najmniej kilkadziesiąt osób i nikt o czymś takim nie wspominał, no ale może jest :D

3.http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=5766&highlight=greyhound+airtrain&sid=447f61d4627b9c9860db75035b2bc880

4.mieszkasz np. Rivierze tak jak pisała bebe84 ja też tak zrobiłem albo szukasz jakiegoś motelu np. Econo Lodge itp. jest tego mnóstwo w AC coś taniego, gdzie się prześpisz weźmiesz prysznic, a rano idziesz na poszukiwania mieszkania, niestety ceny pokoi są różne w zależności od dnia tygodnia, w weekend mogą być 2-3 razy większe niż w tygodniu. Takie motele niekiedy mają przechowywalnie bagażu, albo po prostu pójdą Ci na rękę i pozwolą zostawić bagaż, gdzieś na zapleczu, znajomi tak zrobili, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł zostawiać rzeczy u nieznajomych ludzi

5. idziesz do human resources, gdzie pokazujesz "kontrakt", dostajesz kilka papierków do wypełnienia, po czym przydzielają Ci stanowisko, jak to się odbywa to już zależy od kasyna, może być jakaś, krótka rozmowa, wyznaczają Ci termin pobrania próbek do testów na narkotyki, lub robią je od razu, po wyniki przychodzisz za kilka dni, wysyłają Cię do twojego departamentu, poznajesz się z managerem, który miło Cię przywita powie kilka rzeczy o tym co będziesz robić i zaprosi do pracy po odbyciu interview, otrzymaniu stroju, ewentualnie wydaniu wymaganych licencji(np. po zdaniu prawa jazdy), idziesz po wyniki testów na narkotyki,wyznaczają termin interview najczęściej odbywa się w ciągu kilku dni, po interview idziesz do krawca gdzie robią, przymiarkę stroju, który dostajesz w ciągu 1, może 2-3 dni. Kiedy masz już strój idziesz do szefa, on Ci pokazuje co i jak, po czym przydziela Cię do jakiegoś zazwyczaj miłego pracownika, przy boku którego odbędziesz szkolenie w miejscu pracy, które może trwać nawet kilka dni, albo jak w moim przypadku 45minut.

tak mniej więcej wyglądało to u mnie

do rozpoczęcia pracy nie potrzebujesz SSN, możesz go donieść później, co ważne w ubiegłym roku urzędnicy radzili aby odczekać 10 dni, przed złożeniem wniosku o SSN, osoby, które się zastosowały dostawały kartę SSN w ciągu 7-14 od złożenia, Ci którzy na przekór składali wniosek zaraz po przyjeździe czekali kilka tygodni/miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze że są prawdziwi wyjadacze, którzy mają serce i z chęcią sie podzielą informacją :D dziękuje uprzejmie, jeśli ktoś ma coś do dodania to bardzo prosze sie nie wachać :D

@maciekstlouis do wyjazdu jest jeszcze troche czasu, było by miło jeśli byś nawiązał kontakt ze znajomymi i spytał ich o tę opcje darmowego przejazdu, mam nadzieje ze to nie była pomyłka

i sobie pomyśl ile naszych forumowiczów mogłoby skorzystać, z takiej rady i zaoszczędzić troche $ które na początku bardzo sie przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie wiem czy jest taki autobus ale wcale bym się nie zdziwił gdyby był, bo przecież kasyna i tak zwracają część kasy za bilet jeśli się do nich przyjeżdża więc może któreś skusiło się fundować przejazd za darmo, bo przecież w ten sposób zapewniają sobie klientów, a pieniążki które przeznaczyłyby na taki przejazd to grosze w porównaniu do dziennego zarobku, a nawet kasy jaką "przywiezieni" ludzie zostawią w kasynie, a że przy okazji mogą z tego skorzystać studenci :D Powiem więcej w kasynie, w którym pracowałem, 70% ludzi przyjeżdżało autobusami, za które dostawali częściowy zwrot, często całkowity, a duża ich część dostawała dojazd za darmo i kasę do wykorzystania np. 100$ a lepsi gracze np nocleg za darmo itp. nie wspominając o telewizorach, grillach i innych gadżetach, które gracze dostają w tzw. promocjach w zamian za punkty wygrane w kasynie

dziwi mnie tylko, że jest mowa o takim autobusie i to z lotniska, bo nic o tym nie słyszałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autobus darmowy z lotniska do kasyna jest, ale pewnie z tego lotniska w Atlantic City, 20 min drogi. Trasa NY-AC to ponad 120 mil, tam darmowego autobusu na pewno nie ma. Założyłem że z NY bo nie napisałeś chyba gdzie lądujesz.

Co do SSN nie spotkałem się z sytuacją żeby trzeba było pare dni czekać. Pewnie teraz związane jest to z SEVISem, nie zrobią numeru jak nie będziesz zarejstrowany w Sevis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autobus darmowy z lotniska do kasyna jest, ale pewnie z tego lotniska w Atlantic City, 20 min drogi. Trasa NY-AC to ponad 120 mil, tam darmowego autobusu na pewno nie ma. Założyłem że z NY bo nie napisałeś chyba gdzie lądujesz.

no to troszkę w przeciwną stronę niż potrzebują zainteresowani :D

Co do SSN nie spotkałem się z sytuacją żeby trzeba było pare dni czekać. Pewnie teraz związane jest to z SEVISem, nie zrobią numeru jak nie będziesz zarejstrowany w Sevis.

być może, znajomi wypytywali dlaczego tak radzą, dowiedzieli się, że chodzi o uaktualnienie jakichś baz danych, więc może chodziło o sevis

niestety kilku znajomych się nie posłuchało i w rezultacie dostali SSN w połowie lipca, będąc w USA od końca maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...