Skocz do zawartości

Wysiadam z samolotu i co dalej? [Atlantic City, NJ]


Omen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no sorki ale pisałeś że jest za darmo, a nie musi być, to o czym piszesz to autobusy do kasyn, lepiej spytaj się tych znajomych, do którego kasyna jechali, bo większość zwraca tylko część kasy a nie całość, np Ballys z 31$ zwrócił bodajże 17$, a poza tym to te autobusy nie jeżdżą z lotniska tylko ze stacji greyhounda, gdzie rzeczywiście wystarczy zapytać o info i bez problemu się trafia do odpowiedniej bramki. Może to być Greyhound, my jeździliśmy NJ Transit, które było tańsze a poza tym bilet był ważny w 2 strony ale jest ograniczony czasowo(nie pamiętam ile dni) ale jest w sam raz na 2-3 dniowy wyjazd do NY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEBE84, rozumiem,ze AirTrain jest za 7$,a wiesz moze ile kosztuje bilet na metro, konkretnie na linie ,,E",tak aby sie dostac do PATB? Czy podroz AirTrain i potem tym metrem bedzie krotsza,anizeli podroz autobusem organizowanym przez JFK( NY Airport Service)? Tym autobusem podroz trwa ok.1.5h i kosztuje,jesli sie nie myle 15$. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jaki autobus Ci chodzi dokładnie- z JFK do PATB? Metro kosztuje 2$ niezaleznie od odleglosci w jakiej się poruszasz. Nie jestem pewna na 100% ale jak juz płacisz te 7$ za airtrain to pozniej juz normalnie bez oplaty przesiadasz sie na metro i jedziesz bezposrednio do PATB. Jezeli wybierasz pomiedzy busem a metrem to zdecydowanie polecam Ci metro, dojazd jest bardzo dobry, szczegolnie linia E, autobusem bedziesz jechał dwa razy dluzej (ze względu na mega korki w miescie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do autobusu,to przesylam link,ale chyba skorzysam z metra jesli polecasz. Boje sie tylko jak to mi wyjdzie z tymi walizkami itp.Z tego co pisalem,to 2$ kosztuje lgowy bilet,ale tylko dla osob powyzej 65 roku zycia i niepelnosprawnych-jesli sie nie myle.Czy ta cena obowiazuje tez studentow?

http://www.nyairportservice.com/jfk_manhattan.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NY nie ma biletów ulgowych i normalnych. Wszyscy placa 2$ za jednorazowy przejazd. O autobusie to zapomnij bo po pierwsze to sie nie wcisniesz z walizkami do niego, a po drugie zobacz na rozkład -ile nim bedziesz jechal... No rzeczywiscie jesli jedziesz sam i masz np wiecej niz jedna mega walizke to moze byc Ci troche ciezko. Jesli zas jedziecie w wiecej osób to moze warto zainwestowac w taxi. Z JFK na Port Authority zaplacisz okolo 30-35$- wiec gdybyscie sie zlozyli w kilka osób to nie byloby tak zle. Ale ogolnie polecam Ci metro E, duzo osob tak robi, wiec pewnie sam nie bedziesz jechal "na walizkach". Jesli ja dalam rade, to Ty tym bardziej powinienes. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...