Skocz do zawartości

Badania ????


Malolat_00

Rekomendowane odpowiedzi

W najblizszych dniach jestem umowiony z konsulem na rozmowe o GC i jak kazdy musze zrobic badania i przedstawic lekarzowi karte szczepien i jestem ciekaw czy jesli np. nie bylem saszczepiny na ospe a chorowalem nania jako dziecko to wystarczy zaswiadczenie lekarza rodzinnego czy mimo wszystko potrzeba sie zaszczepic :?: :D

Jesli ktos cos wie na ten temat prosze o porade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najblizszych dniach jestem umowiony z konsulem na rozmowe o GC i jak kazdy musze zrobic badania i przedstawic lekarzowi karte szczepien i jestem ciekaw czy jesli np. nie bylem saszczepiny na ospe a chorowalem nania jako dziecko to wystarczy zaswiadczenie lekarza rodzinnego czy mimo wszystko potrzeba sie zaszczepic  :?:  :)

Jesli ktos cos wie na ten temat prosze o porade  :)

Jesli masz zaswiadczenie to bierz na wizyte u lekarza imigracyjnego i sie dowiesz :D, jesli go jeszcze nie masz to sprobuj zadzwonic do lekarza do ktorego sie wybierasz, powiedza ci co i jak. Jeli bedziesz potrzebowal szczepien, to w Poznaniu mozna je bylo robic na miejscu, w pokoju obok za dodatkowa oplata. nie wiem jak jest gdzie indziej.

powodzenia

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...