Skocz do zawartości

Lot powrotny /zmiana terminu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Mam pytanie.. Wylatuje do USA 20.czerwca (CampAmerica). Lot powrotny zarezerwowałem sobie na 10.września bo nie wiem do końca jak sie potoczą moje przygody z uczelnią ,więc chce mieć trochę czasu na ewentualne wrześniowe poprawy..

I tu moje pytanie.. Jeśli wszystko na uczelni pójdzie OK, to będąc już na miejscu chciałbym przesunąć datę powrotu na 10.października. Czy ktoś z Was był już w takiej sytuacji / jak to wygląda w praktyce.. pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja raz zmieniałam date powrotu z USA i wszystko poszlo bez problemu, zadzwonilam na mniej wiecej 3 tyg. przed zarezerwowana data wylotu na infolinię lini lotniczych, ktore miały obsługiwać moj lot powrotny i zapytalam o dostepnosc miejsc w klasie ekonomicznej na dany dzien. Miejsce bylo wiec przebukowali mi bilet bez problemow (nie placilam za to kasy, bo bilet kupilam z biura w&t i jedna zmiane daty powrotu mialam gratis:)

Nie bedziesz miec zadnych problemow z przebukowaniem biletu na inny dzien tylko zadzwon odpowiednio wczesniej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isabela83 moze miec problem jesli bilet ma duze restrykcje lub tez bedzie musial za to zaplacic(malo lub duzo)w zaleznosci od restrykcji na bilecie

wazne aby On teraz skontaktowal sie linia lotnicza i sie spytal jak jest z jego biletem i przebukowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isabela83 : jesli chodzi o Camp America jest to "ciuit" inaczej niz work & travel.

1Rafał : jesli bedziesz wiedzial juz kiedy chcesz leciec - mozesz jeszcze przed wylotem zadzwonic do Warwszawy i zmienic date- mozesz tez juz bedac na kampie poprosic o pomoc swojego przelozonego.

Moja kolezanka tak zrobila- jako ze nie miala karty kredytowej,zeby zaplacic 100 dolarow ( za zmiane daty wylotu ) dala gotowke szefowi, a on skontkatowal sie z biurem Camp America w Stamford i uregulowal wszystko.Kolezanka dostala potwierdzeni zmiany wylotu na email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...