Skocz do zawartości

Co zrobic z tym biletem?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Mam trudna sytuacje. Posiadam bilet na 23 maja do USa do Nowego Jorku, i nie chce go po raz 3 zmieniac bo zaplace za to 800zł (300zl za zwykla zmiane+500 zl z racji zmiany na czerwiec i jest to oplata za zmiane taryfy na letnia). Wolałabym go np. sprzedac ten bilet zeby jak najmniej stracic.

Co ja moge z tym biletem zrobic?

Jeśli macie jakis dobre rady to prosze piszcie bo ja juz sama nie wiem.

dziekuje z gory....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku nalezy sie zorientowac czy bilet w ogole mozna odsprzedac. Powinno byc to opisane w warunkach zakupu biletu. Czesto bilety sa sprzedawane w promocjach i maja szczegolne ograniczenia. Najbardziej wiarygodnych informacji powinien udzielic linia lotnicza, ktorej bilet dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu, to bym sie raczej zastanowil jak wczesniej (lub pozniej - po powrocie z usa) pozalatwiac te sprawy, przez ktore chcesz opoznic wylot z polski, anizeli jak odsprzedac bilet (nie wiem czy to w ogole mozliwe, bo przeciez jest tam twoje nazwisko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mejbi: po pierwsze to nie byla zadna krytyka, tylko propozycja zmiany sposobu rozwiazania problemu. po drugie: trudno sledzic cale forum i byc na biezaco z kazdym problemem kazdej z kilkudziesieciu osob ktore sie tu regularnie udzielaja. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...