Skocz do zawartości

Zielona Karta- Pytanie na temat procesu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do Panstwa pytanie na temat emaila ktory otrzymalem ze strony USCIS na ktorej jestem zarejestrowany. Moje pytanie to czy mogli by mi Panstwo dokladnie wytlumaczyc o co chodzi w tym emailu poniewaz nie jestem pewien czy to co jest w nim napisane ma mnie cieszyc czy wrecz przeciwnie. Oto tresc emaila: On May 4, 2007, we transferred this I485 APPLICATION TO REGISTER PERMANENT RESIDENCE OR TO ADJUST STATUS to our CALIFORNIA SERVICE CENTER location for processing and sent you a notice explaining this action. Please follow any instructions on this notice. You will be notified by mail when a decision is made, or if the office needs something from you. If you move while this case is pending, call customer service. We process cases in the order we receive them. You can use our processing dates to estimate when this case will be done. This case has been sent to our CALIFORNIA SERVICE CENTER location. Follow the link below to check processing dates. You can also receive automatic e-mail updates as we process your case. Just follow the link below to register. po otrzymaniu tego emsaila dostalem list ktorego tresc byla prawie identyczna z wyjatkierm takim iz na poczatku mialem napisane takie zdanie: This is to advise you that in order to speed up processing we have transferred the above case to the following USCIS office for processing:

California Service Center.........Adres........... That office will notify you of the decision made on the application or petition. Oto cala tresc informacji ktore otrzymalem i chcialbym Panstwa prosic o ich wytlumaczenie. Z gory dziekuje

Pozdrawiam,

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza, ze twoja sprawa przetransferowana jest do CA. Sprawy transferuje sie z roznych powodow: jedne aby je przyspieszyc (oficjalny powod transferu wszystkich spraw), inne aby je bardziej zweryfikowac badz sprawdzic informacje, ktre sa tam wpisane. Moze byc tez tak, co czasem sie zdarza, ze znalezli cos co sie nie zgadza badz jest blad w wypelnieniu dokumentow i wtedy potrzebuja czasu aby to wyjasnic. Nie wiemy jak bylo z Toba wiec nie mozemy Ci powiedziec dlaczego Twoja sprawa tam akurat poszla. Moze byc tak, ze nie bedziesz mial interview (zwlaszcza osoby z K-1 badz K-3), ale pozniej moze Ci byc trudniej przejsc przez zniesienie warunku itd. Zwroc sie do osoby, ktora zajmuje sie Twoja sprawa badz ktora wypelniala ci dokumenty i ona Ci powie co to oznacza, bo kazda sprawa jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...