Klaudusia Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Czy jest potrzebne zdjecie do zarejestrowania sie elektronicznie?
sly6 Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Klaudusia Ty sie starasz o wize turystyczna i musisz miec zdjecie wtedy kiedy bedziesz na rozmowie w Ambasadzie ,teraz nie potrzebne Ci jest zdjecie i formularz nigdzie nie jest przesylany tzn rejestrowany wiec mozesz nawet go wydrukowac pare min przed sama rozmowa.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.