Jump to content

Czy jest potrzebne zdjecie do zarejestrowania...............


Recommended Posts

Posted

Klaudusia Ty sie starasz o wize turystyczna i musisz miec zdjecie wtedy kiedy bedziesz na rozmowie w Ambasadzie ,teraz nie potrzebne Ci jest zdjecie i formularz nigdzie nie jest przesylany tzn rejestrowany wiec mozesz nawet go wydrukowac pare min przed sama rozmowa.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...