Skocz do zawartości

Lot z dwoma biletami


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące swojej rezerwacji. Moja sytuacja jest taka, że mam kupiony bilet do Nowego Jorku i przylatuję tam 30.06.2007 o 12.45. Następnie mam zarezerwowany bilet z NYC do innego miasta na 1.07.2007 o 17.15. Wiadomo, że w takiej sytuacji istnieje ryzyko, że jeśli pierwszy lot się opóźni i niezdążę na drugi to bilet przepadnie. Czy w takiej sytuacji te 22 h wystarczą? Jakie są najczęściej opóźnienia lotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Co do tego jakie sa najczesciej opoznienia lotow napisze z wlasnego doswadczenia, otoz najbardziej opozniony, bo o okolo 6 godzin mialam w zeszlym roku lot z Zurychu do Bostonu "Lufhansa", nastapila jakas awaria w samolocie i troche godzin to trwalo zanim zostala usunieta. Dwa wczesniejsze wyloty do USA jak i z obyly sie bez wiekszych opoznien (w 2004r. wracalam Alitalia i wylot z Chicago byl opozniony o godzinke, bo pozno zaczela sie odprawa). Ja bylabym spokojna o te 22 godziny, bo to naprawde jest duzo czasu. Jedynie chyba co mogłoby spowodowac zebys nie zdazyl, to strajk linii lotniczych albo zamach, ktory sparalizowalby komunikacje lotnicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...