Skocz do zawartości

Bagaż - co i ile mozna


Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem tematu - nie znalazlem, jak byl to wybaczcie ^^

Jakie sa wymogi c do przewozu rzeczy do USA?

czego nie mozna wiezc w podrecznym?

czego w ogole nie mozna wiezc w bagazu do USA?

jak jest z lekami? ktos mi mowil, ze musze miec zaswiadczenie, ze jestem chory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze i co najwazniejsze zadnych ostrych rzeczy, nawet pilniczka (chyba ze papierowy :)) wtyczki, ladowarke do tel rowniez wsadz do glownego bagazu. co do lekarstw to jesli nie sa one CI niezbedne w trakcie lotu to tez do duzego bagazu zeby nie ryzykowac. jesli musisz miec leki w podrecznym to raczej nie powinno byc problemow, moja kolezanka miala jakies tabl bo zle znosi podroze (aviomarin czy jakos tak ;)) i nikt jej nie sprawdzal czy ma zaswiadczenie od lek czy nie :) no chyba ze wieziesz wielkie ilosci lekow to wtedy moga sie przyczepic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do antyperspirantu oczywiscie mozesz miec, nie powinno byc zadnego problemu, ale co do tych ladowarek zwlaszcza ze to beda az 2 radzilabym wsadzic do glownego bagazu, nie wiem czy jest na to jakis przepis, ale pamietam jak 2 lata temu pytalam sie na lotnisku JFK to babka mi powiedziala ze nie wolno miec bo ma metalowe koncowki. takze jesli nie chcesz zeby Ci je skonfiskowali na bramce lepiej je wlozyc do glownego badazu, a skoro az tak bardzo sie o nie martwisz to schowaj je w cos, lub zawin w recznik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...