Skocz do zawartości

Młody Emigrant


Qozak

Rekomendowane odpowiedzi

a ogólnie zachęcacie do emigracji do Stanów, czy raczej odradzacie, bo z tego co piszecie to póki co wydaje mi się, że lepiej bym wyszedł w irlandii

Zachecamy................ale wylacznie na legalu..............co to za zycie, gdy musisz sie non stop kitrac po kanalach i ogladac za siebie............... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak znam wiele osob ktore sa tutaj tak zwanymi emigrantami i sytuacja z nimi wyglada nastepujaco: czesc skonczyla szkoly w polsce czesto studia to zostalio nielegalnie i praca zostaje na czarno zazwyczaj na budowie mimo tego ze maja dobre wyksztalcenie i znaja angieslki w stopniu komunikatywnym. z tymi co maja pobyty stale i znaja angielski to niektorzy maja dobre prace a niektorzey takie jakie ale ogolnie sie im podoba. z powzwoleniem na prace to juz nie tak prosto mujsisz spelniac pewne wymogiaby ja dostaci to najpiwerw na 3 lata a pozniej o nastepne 3 lata. obilo mi sie o uczy ze wiz takich jest mniej w nastepnym roku czy cos takiego wiec szanse maleja. jesli potrafisz sobie radzic w trudnych sytuacjach (polak polakowi wrogi na obcej ziemi hehhe) i nie poddajesz sie szybko to jest oki ale wiesz ze na poczatek nie za duzo sie zarobi. mimo ze znam angielski i skonczylem studia wiekszisc pracodawcow nie chciala tego uwzglednic ide na studia a to kosztuje( kilka tysiecy zielonych). jestem za ludzmi wiec 3mam kciuki. przyjedz przekonasz sie sam bo tylko na wlasnje skorze sie przekonasz czy nadajesz sie emigracje. AMERYKA DLA BYKA :( powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli potrafisz sobie radzic w trudnych sytuacjach (polak polakowi wrogi na obcej ziemi hehhe) i nie poddajesz sie szybko to jest oki

Dlatego najlepszym wyjsciem by tego uniknac jest osiedlic sie z dala od srodowisk polonijnych :twisted: Wowczas o wiele lepiej smakuje spotkanie przypadkowe spotkanie rodaka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...