Skocz do zawartości

jakimi liniami lecicie


palkow

Rekomendowane odpowiedzi

Lufthansa ma wiele pozytywnych opinii, uwazam, ze to jedne z lepszych linii lotniczych, LOT drogi, ale jak ktos nie chce latac po przesiadkach to okej, nie polecam British Airways, ja mialam mnostwo z nimi problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecialem British Airways i American Airways....

jesli chodzi o british to trafily mi sie bardzo ladne stuardesy ( dunno jak to sie pisze :)), bardzo mila obsluga, w AA podobnie tylko ze te stuardesy byly jakies takie stare xD i polowa z nich to meszczyzni :D ale tak samo mila obsluga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Latalem juz wieloma liniami

Moje zdanie to :

AIR FRANCE - bardzo dobra linia ,dobre jedzenie i ogolnie ,

ostatnio LUFTHANSA -nowy samolot ,dobre jedzenie i picie ale z przyjemnosci innych to malo,

SAS - REWELACJA !!! Bardzo dobre jedzenie i picie ,w fotelach gry ,muzyka i ciagle filmy SUPER

Duzo Skandynawow w samolocie ,pelna kultura i sympatyczna obsluga

( glownie blondynki )

Nasz wspanialy LOT - obsluga ok., jedzenie tez oraz do bolu picia,filmy i muzyka -brak gier,ekranu w fotelach no i ceny zazwyczaj wyzsze

Natomiast lecialem ze wschodu na zachod w USA

LINIE US AIRWAYS , UNITED AIRLINES -Totalna klapa

Leci sie kilka godzin a zero jedzenia ,filmow itp.,obsluga gburowata ,standardowo bagaz niszcza i gubia NEDZA STRASZNA

POZDRAWIAM I MILYCH LOTOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Ja leciałam do Miami za pierwszym razem Czeskimi liniami, bardzo miła obsługa, jedzenie całkiem niezłe, alkohol darmowy jak we wszystkich liniach, którymi latałam. W tym roku lesiałam Swissem i tak samo moge powiedziec obsługa może nie należy do najmłoszych ale widac Szwajcarzy postawili na doświadczenie a nie na wiek. I bardzo dobrze. Co do jedzenia do bardzo dobre z wyjątkiem ich pizzy podawanej na rannych lotach pod sam koniec podrówy. Fatalna. Ale zato czekolada świetna. Alkohole oraz inne napitki w ilościach wystarczających na bardzo dobry sen. A dla bezzsennych lub abstynentów polecam gry, muzykę lub film.

Bardzo nie podobały mi się zato krajole lory AA jedzenie oraz napoje podajądarmowo tylko w kl. Bizness a w turystycznej trzeba zapłacic . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam doswidczenie z British Airways, i to jest bardzo przyjemne doswiadczenie. Lot do LA: jedzonko bardzo sympatyczne, obsluga bardzo mila, filmy na ekraniku na fotelu caly lot. Jedyny minus to oblozenie lotu w 100%, zuplenie przeciwnie do drugiego doswiadczenia Aeroflotu. Tylko 1/3 samolotu byla zapelniona, wiec kazdy mial po dwa trzy fotele dla siebie i mozna bylo sobie sympatycznie pospac... :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...