Jump to content

Recommended Posts

Posted

Mialam terminowe, miedzynarodowe prawo jazdy. Niestety juz sa nie aktualne. Co mam robic? Czy bedac w Stanach moge sobie przedluzyc miedzynarodowe prawko? W necie znalazlam pewna storne (www.driveinternational.com), czy ktos korzystal z ich uslug? A moze lepiej zrobic prawko w Stanach?Czy wie ktos ile to kosztuje i czy jest ciezko zdac egazmin? Jak dlugo trwa kurs? Help!

Posted
Mialam terminowe, miedzynarodowe prawo jazdy. Niestety juz sa nie aktualne. Co mam robic? Czy bedac w Stanach moge sobie przedluzyc miedzynarodowe prawko? W necie znalazlam pewna storne (www.driveinternational.com), czy ktos korzystal z ich uslug? A moze lepiej zrobic prawko w Stanach?Czy wie ktos ile to kosztuje i czy jest ciezko zdac egazmin? Jak dlugo trwa kurs? Help!

te prawko z tej stroyn nie jest legalne. lepiej zrobic prawko w USA, sprawdz strone dmv twojego stanu.

Posted
Mialam terminowe, miedzynarodowe prawo jazdy. Niestety juz sa nie aktualne. Co mam robic? Czy bedac w Stanach moge sobie przedluzyc miedzynarodowe prawko? W necie znalazlam pewna storne (www.driveinternational.com), czy ktos korzystal z ich uslug? A moze lepiej zrobic prawko w Stanach?Czy wie ktos ile to kosztuje i czy jest ciezko zdac egazmin? Jak dlugo trwa kurs? Help!

Tak jak kubakj napisal, te prawka z tej strony sa nielegalne, niezaleznie co ta strona mowi. Jak mozesz sobie legalnie wyrobic amerykanskie prawko, zrob to, inczaczej zalatwial w Polsce nowe miedzynarodowe.

Posted

Moi znajomi jeździli na prawku polskim, przez 3 miesiące pobytu w stanach (o ile dobrze pamiętam) nie masz obowiązku posiadania międzynarodowego, no i ja jezdziłam na polskim i nie bylo problemu. A jeśli chcesz mieć to proponuje wyrobic sobie w USA.

Posted

I jeszcze jedno nie musisz chodzic na żaden kurs, musisz zdac egzamin testowy i praktyczny (mając własny lub pozyczony od kogos samochód) kosztuje to ok $50.

Posted
Moi znajomi jeździli na prawku polskim, przez 3 miesiące pobytu w stanach (o ile dobrze pamiętam) nie masz obowiązku posiadania międzynarodowego, no i ja jezdziłam na polskim i nie bylo problemu. A jeśli chcesz mieć to proponuje wyrobic sobie w USA.

USA nie sa jednolitym panswem. Niektore Stany nie wymagaja mirdzynarodowego prawka, ale wiekszosc wymaga miedzynarodowe. Wiec taka rada zeby tylko jezdzic na polskim moze miec dla niej powiklania.

Posted

Kazdy stan ma swoje zasady, jedyne prawko, ktore jest wazne w calych stanach bez potrzeby wymiany na stanowe jest prawko wojskowe, ktore jest wazne wszedzie bez potrzeby wymiany na lokalne, ale tylko jak jestes na sluzbie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...