Skocz do zawartości

ktos skladal podanie o wydanie wizy K-3?


sheila

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest wsrod was ktos, kto w ostatnim czasie ubiegal sie/wlasnie ubiega o wize K-3? Do ktorego Service Center skladaliscie papiery? My czekamy juz ponad 3,5 miesiaca na NOA2 z Vermont (I-129F)... nie wiemy ile to jeszcze potrwa, a na VisaJourney.com statystyki z czasem zaczynaja wygladac coraz gorzej :( Czy ktos z was wie, ile srednio wynosi czas oczekiwania na interview w Warszawie, po otrzymaniu przez ambasade papierów z NVC?

Dzieki,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Krysiu,

VisaJourney to moj drugi dom ;) ale te ogolne statystyki nie bardzo mi sie przydaja ( 1-4 tygodni niewiele mi mowi np ;)). Mialam nadzieje, ze ktos osobiscie przez to przechodzil.. Na VJ tylko my staramy sie o K3 w Polsce. Oprocz nas jest jeszcze jedna para, ale oni skladali papiery na K1. Ciekawa jestem jak to jest konkretnie w Warszawie...

Co do dokumentow... slyszalam, ze moge pakiet 3 odeslac tak szybko, jak tylko ambasada otrzyma sprawe z NVC i dostane case number. Czyli myslisz, ze powinnam po prostu poskladac wszystko 'do kupy' tak szybko jak sie da i poczekac az wawa dostanie papiery i wtedy po prostu im to wyslac? Czy jest mozliwe by w pakiecie dostac cos 'spersonalizowanego', jakies instrukcje? Czy to raczej identyczny pakiet wysylany do wszystkich?

Caly czas jeszcze nie moge zlapac oddechu po naszym approvalu :)))))))) tyle czekania..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc,

wlasnie zastanawialam sie czy bedac zona obywatela amerykanskiego i przebywajac w Polsce, a tym samym starajac sie jak najszybciej dostac do Stanow, czy lepiej jest odrazu ubiegac sie o Green Card czy starac sie o K3?

Co byloby najlepsze?

Pozdrawiam,

Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

wlasnie zastanawialam sie czy bedac zona obywatela amerykanskiego i przebywajac w Polsce, a tym samym starajac sie jak najszybciej dostac do Stanow, czy lepiej jest odrazu ubiegac sie o Green Card czy starac sie o K3?

Co byloby najlepsze?

Pozdrawiam,

Kinga

To pytanie krazy na forum i krazy.kazdy ma inne zdanie zdanie i wybiera inna droge :) .na K3 bedziesz pewnie szybciej niz na GC ale to wiaze sie z wiekszymi wydatkami,duza cierpliwoscia i chyba troche wiecej do zrobienia niz starajac sie odrazu o GC.wiec wybor nalezy do kazdego jaka droge wybierze.ja np zrezygnowalam z K3 i jestem z dzieckiem w polsce bo nie mamy ochoty tracic sobie nerwow i zajmowac sie dwiema sprawami na raz tylko odrazu zlozylismy na GC zeby wyleciec do stanow na legalu i nie bawic sie dalej w nic.ja ci pow ze to jest dobre rozwiazanie a ktos inny powie ze K3.wiec wybor nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...