kabiorek Posted July 21, 2007 Report Posted July 21, 2007 JAK COŚ MACIE TO DAJCIE ZNAĆ BEDE W RENO 24 LIPCA POZDRO
kabiorek Posted July 21, 2007 Author Report Posted July 21, 2007 ZALEŻY MI NA TYM ŻEBY CENA BYŁA PRZYSTĘPNA ::)) NIE MA WIELKICH WYMAGAŃ JAKIEŚ ŁÓŻKO, KUCHNIA I INTERNET BYŁBY MILE WIDZIANY ZRESZTĄ NAJLEPIEJ TO MI NAPISZ CO MASZ DO ZAOFEROWANIA I ZA JAKA CENĘ A JA RACZEJ NOSEM NIE BEDE KRĘCIŁ BO NIE MAM CZASU NA TO.
sly6 Posted July 22, 2007 Report Posted July 22, 2007 gocharynka moze z kluczami to nie :wink: ale np czasami jest tak ze ktos wie o tym gdzie pujsc,gdzie szukac,slyszal ze ktos ma do wynajecia jakies lokum i na tym polega forum aby sie dzielic takimi informacjami. a nawet jakby ktos czekal z kluczami to czy to jest cos zlego w tym ,pomoc to pomoc . Znam takie przypadki z innych Forow ze mozna takie info otrzymac kabiorek zobacz na to strone tez: http://www.hospitalityclub.org/ jak dobrze pujdzie to ktos po Ciebie wyjdzie i pomoze Ci
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.