Skocz do zawartości

GC a wyjazd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.dreczy mnie pytanie takiego rodzaju.czy moze ktos mi odp na nie.czy po zalatwieniu wszystkich formalnosci zwiazanych z gc i pozytywnej rozmowie, wyjazd z kraju do usa wynosi 120 dni??i rzecz jasna te 120 dni liczy sie od rozmowy z konsulem tak??no tak to rozuuje o ile to wszystko jest prawda oczywiscie.czy ktos cos wie na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.dreczy mnie pytanie takiego rodzaju.czy moze ktos mi odp na nie.czy po zalatwieniu wszystkich formalnosci zwiazanych z gc i pozytywnej rozmowie, wyjazd z kraju do usa wynosi 120 dni??i rzecz jasna te 120 dni liczy sie od rozmowy z konsulem tak??no tak to rozuuje o ile to wszystko jest prawda oczywiscie.czy ktos cos wie na ten temat??

Data ważności jest na wizie, wiza jest ważna 6 miesięcy od daty wystawienia.

Aż sprawdziłem: na rozmowie byłem 11 stycznia, wiza wystawiona 12 stycznia ważna była do 11 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz datę wygaśnięcia wizy na wizie...

Data ważności jest na wizie, wiza jest ważna 6 miesięcy od daty wystawienia.

Aż sprawdziłem: na rozmowie byłem 11 stycznia, wiza wystawiona 12 stycznia ważna była do 11 lipca.

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliscie.chodzi mi o gc.slyszalam ze juz po wszystkim jest okres 120dni na wyjazd i w tym czasie trzeba wyjechac zeby nie stracic jej.a sprawdzic nie moge bo jeszcze jej nie mam a pytam bo mam jeszcze zobowiazania w PL i nie wiem czy sie wyrobie w tych 120 dniach ze wszystkim po wizycie w ambasadzie.no chyba ze z gc jest tak samo jak z innymi wizami.jesli mozecie mi to jakos wytlumaczyc to bardzo bym prosila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w Ambasadzie dostajesz wize na pobyt staly i bedziesz miec waznosc tej wizy napisana .Tak jak napisal wczesniej mpbc ze On mial czas na wyjazd do 11 lipca tzn 6 miesiecy i pewnie Ty tak bedziesz miec..

jak juz bedziesz na terenie USA to dostaniesz karte stalego pobytu tzw GC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz datę wygaśnięcia wizy na wizie...

Data ważności jest na wizie, wiza jest ważna 6 miesięcy od daty wystawienia.

Aż sprawdziłem: na rozmowie byłem 11 stycznia, wiza wystawiona 12 stycznia ważna była do 11 lipca.

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliscie.chodzi mi o gc.slyszalam ze juz po wszystkim jest okres 120dni na wyjazd i w tym czasie trzeba wyjechac zeby nie stracic jej.a sprawdzic nie moge bo jeszcze jej nie mam a pytam bo mam jeszcze zobowiazania w PL i nie wiem czy sie wyrobie w tych 120 dniach ze wszystkim po wizycie w ambasadzie.no chyba ze z gc jest tak samo jak z innymi wizami.jesli mozecie mi to jakos wytlumaczyc to bardzo bym prosila.

Może od początku, masz gc czy wizę imigracyjną, bo to nie to samo?????

Naszisz z jakiego tytułu "ją" masz. Kiedy byłaś na rozmowie.... daj nam trochę więcej danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak...Narazie nie mam jeszcze nic oprocz dokumentow przeslanych do meza z NVC.pytanie jest proste.czy jesli bede juz po rozmowie w ambasadzie to czy w ciagu 120 dni musze wyjechac czy tak jak piszecie w ciagu 6mies bo to standardowy termin jest??naprawde sie zamotalam troche.wybaczcie ale mozecie wytlumaczyc na chlopski rozum mi?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to sama nie wiem.ale jak rozmawialismy na ten temat to tesc wpomnial o tych 120 dniach i tak juz zostalo.ale on i jego rodzina wylosowali gc dosc dawno jakies 13 lat temu wiec ma nieswieze info i wolalam sie upewnic.bardzo dziekuje wam wszystkich za odp i przepraszam za klopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to sama nie wiem.ale jak rozmawialismy na ten temat to tesc wpomnial o tych 120 dniach i tak juz zostalo.ale on i jego rodzina wylosowali gc dosc dawno jakies 13 lat temu wiec ma nieswieze info i wolalam sie upewnic.bardzo dziekuje wam wszystkich za odp i przepraszam za klopot.

Gdzie byłaś na rozmowie (miasto).

Z jakiego tytułu masz dostać gc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...