Skocz do zawartości

wylot 2 sierpien help!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

nigdziej nie moge znaleźć jak moge przedłużyć moją wize B2 jeśli wbiją mi na lotnisku tylko 2 tygodnie???mógłby mi ktoś pomóc?Czy mogę ją przedłużyć on line? a jeśli tak to gdzie i jak??link??

I czy na wizie B2 moge podjąć tudia??czy musze zmieniac jej status?jeśli tak to gdzie??moge ją zmienić?

z góry bardzo dziękuje za pomoc!!:):):D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yogi881 jak dostaniesz pobyt na 2 tygodnie to zapomnij o przedluzeniu pobytu ,przynajmniej 60 dni przed koncem waznosci wizy pobytowej musisz wystapic o jej przedluzenie a czy ja dostaniesz to inna sprawa.

Mozesz tez zmienic status wizy ale wtedy musisz miec mocne papiery ze Cie bedzie stac na nauke i wtedy tez nie wiadomo czy dostaniesz wize studencka.

yogi881 masz podane na Forum jak kto sie robi,jakie papiery do tego sa potrzebne i gdzie szukac formularzy.zycze milego szukania :)

ps mialem troche czasu i poszukalem za Ciebie o tym jak przedluzyc wize pobytowa:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...5f390a2f8f0e2bf

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...5f390a2f8f0e2bf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sly6 :)

moja wiza kończy się we wrześniu dokładnie 13 września lece 2 sierpnia czy jest szansa ze wbija mi tam w USA 6 miesiecy pobytu.(Wize mam na pol roku tylko.) to jest moja pierwsza wiza pierwszy wyjazd zagranice ogolnie dodam ze wracam do usa z amerykanami ktorzy odwiedzali mnie w Polsce i biora mnie do usa.Ci amerykanie to nasi dobzi znajomi:)

Od czego zalezy ile mi wbije ten urzednik???czy bedzie taka mozliwosc ze zawolaja mojego znajomego zeby potwierdzil ze przyjechalem z nimi?? POMOCY:) z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak czekam aby z kims leciec :)

w wiekszosci przypadkow daja pobyt na 6 miesiecy ,mozesz powiedziec ze przyleciales z tymi znajomymi i najwyzej Ich zawolaja jak trzeba bedzie.

musisz wiedziec do kogo przyleciales,gdzie bedziesz mieszkac oraz co bedziesz robic w USA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha dobrze by bylo jakby dali na te 6msc kurde..no jak trzeba bedzie to zawolaja jade na wakacje for pleasure pozwiedzac zobaczyc nowy jork itd itp...plusem jest ze lece SAS a nie lotem wiec moze tak byc ze bede jedynym polakiem na pokladzie bo trasa tj Warszawa-Kopenhaga-Nowy Jork(newark).Zawsze to inaczej wygląda niż tym LOTEM. Aha czy w na tym lotniksu NEWARK ktoś mowi po polsku z tych agentow imigracyjnych umiem ang ale wiesz zawsze jest razniej jak ktos mowi po polsku...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yogi881 moze byc tak ze trafisz na takie urzednika ale jesli umiesz choc troche jezyk to sobie poradzisz :wink:

a czy ktos bedzie lecial z Polski tym lotem to sam zobaczysz,czasami bywa tak ze jest pare osob z Polski i jak nie leca razem z Toba na trasie do Kopenhagi to mozesz Ich spotkac w 2 samolocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 dzieki stary duzo mi pomogles ale mam jeszcze jedno pytanie kiedy chce przedluzyc pobyt lub zmienic statu wiem ze musze wypelnic kwitek I-539. i musze dołączyć do nie go I-94?- to jest ten kwitek z lotniska z paszportu gdzie pisze ile moge zostac w USA?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta karte I-94 dostaniesz juz w samolocie abys wypelnil pewne dane i potem podasz urzednikowi razem z paszportem ,czesc tej karty zostanie Ci oddana i tego potem bedziesz musial pilnowac jak oka w glowie bo to bedzie ta wlasciwa wiza pobytowa i bedziesz wiedzial ile mozesz byc legalnie na terenie USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLY6!

ale wytłumacz mi jedno jeśli dostane pobyt na 6 miesiecy i np zmienie status wizy na studencka i przedluze wize to i tak studia trwaja dluzej niz 6 miesiecy jak t ojest?? ze jak widza ze podejmuje nauke tutaj to mi przedluzaja wize na wiecej niz 6 miesiecy czy jak?bo nie kumam tego przeciez przez 6 mieisecy nie skoncze studiow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yogi881 to albo przedluzasz pobyt na wizie turystycznej albo zmieniasz wize na studencka..Pamietaj ze nie zawsze przedluzaja wize turystyczna na ten okres 6 miesiecy,to jest max jaki moga Ci dac..

Jak chcesz miec wize studencka to masz ten minus ze jak wyjedziesz do Polski wczasie kiedy masz nauke to juz na tej wizie nie wrocisz do USA,bedziesz musial sie starac o ta wize z terenu Polski,o tym pamietaj aby potem nie miec zamknietej drogi do USA..zazwyczaj wize studencka wydaja na okres studiow,nauki w USA .

tutaj poczytaj na temat studiow i wizy:

http://www.pso-usa.org/Polish/Studia/faq/FAQ.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...