Skocz do zawartości

krakow->warszawa->ny


Rekomendowane odpowiedzi

cześć, dostałem wizę na rok, bilet już zakupiony. lecę na newark. czy ktos mógłby mi łopatologicznie wytłumaczyć, jakie papiery będę musiał wypełnić na lotnisku/w samolocie/po przylocie oraz jak wygląda rozmowa z tym urzędasem na lotnisku? dzięki z góry za odpowiedz, to moja pierwsza tak daleka wyprawa i mam lekkiego stracha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem sporo, dzieki temu forum w zasadzie dostałem wizę. Wystarczyło wpisać numer formularza albo słowo "konsul" i bez problemu znalazłem masę informacji, tak więc nawet nie musiałem pisać wtedy żadnych postów. Tym razem jednak nie za bardzo mogę cokolwiek znaleźć, a jak są wątki o urzędniku imigracyjnym, to sprzed ponad roku. Z tego co się orientuję, to teraz jest on jeszcze u nas w kraju, na lotnisku, a nie tak jak kiedyś na lotnisku w stanach. Prosze wybaczyć, jesli zadaję kolejny raz takie samo, infantylne pytanie, ale jeśli nie chcę się Wam pisac o tym setny raz (co zrozumiałe) to poproszę o linka do stosownego tematu:) Liczę na kilka prostych rad i opis jak cały ten lotniskowy proces wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzisz i tak rozmowe w USA i od tej rozmowy zalezy czy zostaniesz wpuszczony a ta rozmowa w Polsce to jest tzw wstepna i jest dla osob ktore leca bez przesiadki z Warszawy do USA i samolotami lotowskimi.Chyba Ty bedziesz takim lecial jak widze.

tutaj masz ta rozmowe wstepna opisana:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/d...migracyjny.html

Jak czytales juz to ta rozmowa moze byc rozna i jak narazie pytania sie nie zmienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...