patyk Posted July 25, 2007 Report Posted July 25, 2007 Witam Wypełniam właśnie formularz ds-156 i w pkt 30.Czy kiedykolwiek wydano Panu/Pani wizę amerykańską? musze zaznaczyć tak ponieważ moja mama wylosowała wizę immigracyjną na loterii. tylko że mam problem bo nie wiem jaki symbol miala ta wiza a jak mi się wydaj jej wogule nie ma na liscie ktora jest umieszczona w tym punkcie formularza. Mam więc pytanie, co wpisać?
sly6 Posted July 25, 2007 Report Posted July 25, 2007 Twoja mama dostala potem wize na pobyt staly i Ty tez czy tez nie?
patyk Posted July 25, 2007 Author Report Posted July 25, 2007 tak dostalismy wize na pobyt staly green card i social security
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.