Jump to content

Ds-156 Jak Wpisac Otrzymaną Kiedyś Wize Loteryjna?


Recommended Posts

Posted

Witam

Wypełniam właśnie formularz ds-156 i w pkt

30.Czy kiedykolwiek wydano Panu/Pani wizę amerykańską?

musze zaznaczyć tak ponieważ moja mama wylosowała wizę immigracyjną na loterii. tylko że mam problem bo nie wiem jaki symbol miala ta wiza a jak mi się wydaj jej wogule nie ma na liscie ktora jest umieszczona w tym punkcie formularza.

Mam więc pytanie, co wpisać?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...