Skocz do zawartości

zielona karta- pomóżcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów. :)

Ja staram sie o zieloną karte, poniewaz chce zostać stałym rezydentem. Natinal visa center w Usa napisało ze moja sprawa tam została amknieta i że musze czekać na jakiś kontakt z polski- mam z tym zweiązane kilka pytań 8) :

1.Około ile czasu będzie trwała ta procedura zanim dojdzie do wizyty u Konsula, :?:

2. Jeżeli uzyskam wize w jakim okresie czasu będe musiała wyjechac :?:

Z góry dziękuje za odpowiedć, mam nadzieje ze ktoś zechce mnie oświecić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moge wtracic sie na sekundke w twoj post??idziesz starym czy nowym systemem??dlugo trwalo to w NVC u ciebie??bo ja wlasnie dzisiaj dostalam od nich list i naprawde nie mam zielonego pojecia co w nim pisze i nie wiem co z tym zrobic.w tym liscie jest cos takiego jak wybor agenta.czy ja mam to wypelnic i im wyslac??duzo jeszcze po tych dokumentach musialas im dosylac??bo nastepne to rozliczenia sponsorujacego,zaswiadczenie z banku ze ma konto i list od pracodawcy.a dalej jeszcz cos??wiesz moze??moglabys mi napisac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sponsoruja mnie rodzice. A jeżeli chodzi o nvc to nie wiem jakim systemem ide. Po agencie , jeszce trzeba wysłać im ksero swojego paszport, w moim przypadku zaswiadczenie o zarobkach tam w stanach sponsorujacego. i oile dobrze pamiętam to wlaśnie po wysłaniu tego ostatniego przyszło mi zer moja sprawa została zamnięta. Takze moze teraz będziecie wiedziec cos więcej, na temat mojej sprawy. Z góry dziękuje za ospowiedzi na tamte 2 pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 chciałabym ci napoczatku bardzo podziekowac:) A teraz czy nikt nie wie ile teraz będa trwały te formalności. Wiem ze w ciągu 8 tygodni ma przyjśc jakas wskazówka, ale czy to będzie już do konsula wezwanie, czy coś? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...