Skocz do zawartości

Kilka szczegółowych pytań...


Lusia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytania dotyczące wypełniania samego wniosku o wizę turystyczną i załączniki:

1) czy we wniosku można używać polskich drukowanych liter (ę, ą)?

2) jak mam dwa imiona w dowodzie i paszporcie to mam je wpisać, czy

wystarczy pierwsze imię

3) co zrobić jak nie mieszczą sie dane w jednej rubryce np. adres

(a we wniosku jest napisane żeby podać dokładny adres)?

4) mam wyciąg z konta potwierdzony pieczątką bankową z podpisami,

czy to wystarczy w Ambasadzie?

5) znalazłam w internecie dwa rodzaje wniosu w języku polskim i

angielskim i troszeczke się one różnią, czy ma znaczenie który mam

wypełnić?

6) czy na wizytę w ambasadzie należy się umawiać?

Nie znam W-wy a będę jechała do Ambasady autem; czy jest gdzieś w pobliżu jakieś miejsce by zostawic na ten czas auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi:

1 Mozesz uzywac Polskich liter we wniosku(jak wypelniasz ten wniosek co Ci podalem na dole linka ,jak ten drugi tzn w jezyku angielskim,francuskim to tam nie mozesz uzywac polskich liter)

2 wpisujesz aby 1 imie

3 jak wydrukujesz wniosek to powinnas pisac malym literami i wtedy sie zmiesci caly adres

4 ten wyciag wystarczy

5 nie ma zadnego znaczenia jaki wypelnisz ale ten co jest tylko w jezyku angielskim,francuskim to musisz w tych 2 jezykach wypelnic tzn wypelniasz po angielsku lub francusku i wtedy nie uzywasz polskich liter ,tutaj masz ten po polsku:

http://geo.international.gc.ca/canada-euro...trv_appl_pl.pdf

6 nalezy byc pod Ambasada od poniedzialku do czwartku i pomiedzy godzina 8:15 a 11:00 aby sie dostac do Ambasady,teraz jest czas wakacyjny i radze byc kolo 8 rana pod Ambasada,nie jedz w piatek bo Ona jest zamknieta.

Jest kolo Ambasady parking tzn od strony Sejmu jak tez kolo Ambasady sa miejsca gdzie mozna parkowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

06 sierpnia byłam przed 7.00 w ambasadzie. Miałam numerek 15, a tak na oko było około 50 osób. Rozmowę z konsulem miałam ok 10.00 i trała ok 3-5 min Dostałam wize bez problemów choć stresik był ogromny. Wylatuje za miesiąc.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...