Skocz do zawartości

high school


migotka

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam na imie ania,bylam w stanach rok temu na wakacje,musze przyznac ze bylo bardzo fajnie,poznalam wielu znajomych,polakow ktorzy ucza sie w high school,mam pytanie czy osoba ktora jest w stanach nielegalnie (bo na wizie turystycznej juz przeszlo rok),uczy sie w high school ma jakies prawa???moze sie ubiegac swoich praw? czy jest taka mozliwosc ze moze byc deportowana,nawet jesli sie uczy??? prosze o szybka odpowiedz,pa buzka :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze moza byc deportowana jesli nie ma waznej wizy badz statusu rezydenta czy obywatela USA.

Dobitnym na to przykladem byla slynna juz deportacja rodziny z CT, gdzie po syna ( chlopak mial chyba 20 lat ) przyjechali prosto do szkoly. Tak samo zrobili z drugim dzieckiem. Dodam tylko, ze ta rodzina byla juz w USA od kilku lat. I takich przypadkow sa setki.

Osoba bedaca bez wizy ( czy na wizie, ktora juz wygasla ), mimo, ze uczy sie w high school nie ma zadnych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

pozdro dla braci z polski :wink:

napewno jest mozliwa deportacja osoby na nielegalnym pobycie ja jestem uczniem high schoola w usa i wiza konczy mi sie za miesac

a mam jeszcze 1 rok szkoly wiec chce zostac nielegalnie

ale obaw co do deportaci nie mam

-osoby przebywajace w usa nielegalnie sa deportowane zazwyczaj z powodu popelnienia przestepstwa ( mandat zazwyczaj sie nie liczy )

-albo zazwyczaj osob ktore jest watpliwosc ze sa terrorystami

co teras jest czesto spotykane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...