Skocz do zawartości

adjustment of status


grzes

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkihc. mam pytanko. jakies 3 tygodnie temu wyslalem dokumentacje o adjustment of status. wyslalem ja jeszcze przed planowana podwyzka olat emigracyjnych. zastanawiam sie jak dlugo bede musla czekac na zatwierdzenie ze moje dokumenty zostaly przyjete. dla mnie wyznacznikiem jak narazie jest pobranie pieniedzy z konta(gdyz wystawilem czek) a po tym bede oczekiwal na papierek w skrzynce. wiec ze to nie daje duzo ale zaawsze juz jakis krok do przodu. moze ktos wiec cos na ten temat prosze pisac:) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

JA wyslalem Adjustment of status na moja zone 10 Lipca. Po 2 tygodniach jakos w srode dostalismy chyba 3 koperty, ze dostali papiery a w sobote dostalismy list z data na odciski palcow ktore zona miala w ubiegla srode. Moj znajomy wysylal zaraz przed 30 lipca i do teraz jeszcze nie dostal potwierdzenia ale pewnie dlatego ze pod koniec duzo wiecej osob wysylalo niz zwykle i sie zrobila kolejka. Cierpliwosci. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie - malo kto dostal cokolwiek jesli wyslal dokumenty krotko przed 30 lipca. na forach visajourney.com czy immigrationportal.com masz watki np. July Filers w ktorych mozesz sledzic kiedy i co ludzie dostaja. jak narazie zaczeli chyba cashowac czeki za dokumenty ktore doszly do nich kolo 25-26 lipca. wiec w tym tygodniu powinni ci zabrac kase z konta jesli wyslalas czeki i moze juz przyslac zawiadomienie o biometrics. z tego co wyglada to na NOA czeka sie o wiele dluzej ;/

pozdro.

http://www.uscis.gov/files/pressrelease/Re...Times081707.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja tez wyslalam papiery 26 lipca i nic...czekam na jakis znak ale jak narazie w skrzynce pusto.czeki tez jeszcze nie tkniete wiec chyba wszystko gra skoro gro ludzi z konca lipca jest w podobnej sytuacji.3mam kciuki i nie martw sie wszystko przyjdzie w swoim czasie(I hope;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu cos sie ruszylo:)28 dostalam 3 koperty z potwierdzeniem ze sprawa zostala przyjeta:)pieniadze tez zniknely z konta wiec pierwszy krok do przodu zrobiony:)teraz jeszcze "zaproszenie na odciski palcow";)moze na dniach sie zjawi:)

3mam kciuki za wszytskich czekajacych:)

uda sie!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostalam. Papiery poszly 21 lipca a dzis 31 sierpnia doslalam NOA - tez 3 koperty :) pieniazki juz dawno zniknely z konta a odciski mialam w srode 29 .... a jaki nastepny krok?

to super:)

mam nadzieje ze ja tez juz niedlugo dostane list z terminem odciskow a potem pozwolenie na prace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...